• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.
Kaynak ikonu

Forum Password Türkçe v1.2 1.2

indirmek için izniniz yok
Kurulum:İndirmiş olduğunuz dosyayı açın forumpassword_v1.2 klasöründeki library klasörünü formun bulunduğu dizine yükleyin,
addon-ForumPassword_v1.2.xml dosyasını eklenti yükle kısmından yükleyin ve türkçe yapmak için türkçe klasöründe bulunan turkce.xml dosyasını Arayüz/Diller Dil içeri kısmından Türkçenin Dilin üstüne yaz.

Ayarlar: Ayarlar için Ana Sayfa/Seçenekler Forum Şifreleme kısmıdır. Şifrelemek istediğiniz formun Id numarasını gireceksiniz örnek 5 Id'li forum fazlası için 5,7,8,15 şeklinde devam eder gider.
Şifre de aynı şekildedir her forum için şifre tekrar etmelisiniz örnek :123566,123566 şeklinde her forma ayrı şifre atayabilirsiniz örnek: 12345,7895,66639

Not: Sadece Forumlara uygulanabilir kategorilerde çalışmamaktadır.
Yazar
OsmanT
İndirilme
7
Görüntüleme
651
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

OsmanT ait diğer kaynakar

Üst