• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.
Kaynak ikonu

[RT] User Rank Ribbons 2.3.5

indirmek için izniniz yok
Bilgi:
Bu eklentide özelleştirmeler yapabilirsiniz! Ayarlamalardan arka plan rengi,metin rengi,kenarlık rengi,metin boyutu ve çok daha birçok yeri değiştirebilirsiniz.Ayrıca stil ayarlarını sıfırlayabilirsiniz.
Özellikleri:
  • Önceden yapılmış şeritler
  • Son derece özelleştirilebilir
  • 35 kurdeleye kadar destekler
Kurulum:
  1. ACP aracılığıyla .xml dosyasını yükleyin.
  2. Özelleştimeler için:Görünüm -> Stil -> Stiliniz -> [RT] User Rank Ribbons
  3. Buradan şeritlerinizin konumunu ayarlayın:Görünüm ->Tema Düzenlemeleri. Buradan şablon değişikliklerini etkinleştirip,devre dışı bırakabilirsiniz.
Video:
TMS(Template Modification System) olmadan kurulum klavuzu burada.(güncelliğini yitirdi)

Not:
Ayarları kaydetmede problem yaşıyorsanız,verilerin boş gitmesi gibi,php.ini dosyasındaki max_input_vars 1000 değerini 2000 olarak değiştirin.Bu işe yaramazsa sorunun çözülüp çözülmediğini görmek için bunu 1000 ile artırın.
UserRankRibbons_demo.PNG UserRankRibbons_demo_35ranks.PNG UserRankRibbons_demo_badge.png UserRankRibbons_demo_memberprofile.PNG
Yazar
apocalypse
İndirilme
90
Görüntüleme
1,179
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
4.50 yıldız(lar) 2 rating

apocalypse ait diğer kaynakar

Son incelemeler

Süper
keşke 1.5.8 de desteklese
Üst