• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.
Kaynak ikonu

Thumbnails by Waindigo 2.0.2

indirmek için izniniz yok
Not: Daha önce Thumbnails by Waindigo eklentisini kurmuşsanız bu eklentiyi yüklemenizde ayarlarınızı kaydedecek ve diğerini kaldıracaktır.
Bu eklenti üyeler konu oluştururken veya düzenlerken ,forum listesindeki konuların yanında küçük önizleme ekleyebilmesine,veya önizlemelerin otomatik olarak eklenmesine farklı kriterlere göre (örn. yüklenen resimler,ekteki dosyalar gibi) izin verir.
Bu özelliğin kullanılmasını istediğin forumları tanımlayabilirsin ve küçük önizlemelerin forum tabanlı yada tamamında kullanılmasını ayarlayabilirsiniz.
Ayrıca önizlemeleri isteğe bağlı olarak Arama sonuçlarında,Yeni mesajlar sayfasında,İzlenen Konularda,bileşenlerde([BD] Widget Framework gerektirir.) alternatif olarak Facebook Open Graph yerine ve daha birçok yerde kullanabilirsiniz.
Konu oluştururken,Üye isteğe bağlı olarak mesajındaki resimlerin önizlemelerini görebilir ve listeden herhangi bir önizleme seçebilir.
Bu eklenti ayrıca Last Post Avatar by Waindigo eklentisi ile çalışmakta olup avatarınızı konudaki son mesajın önizlemesinden kullanmasına izin verebilirsiniz.
Bu eklenti sayfa yükleme sürelerini hızlandırmak için önbelleğe alma seçeneği içerir,
Xenforo 1.3 versiyonunda resimlerin ve küçük önizlemeler için Image Proxy System kullanır.
threadthumbs-scr-2.jpg

thumbs-scr2.jpg
thumbs-scr3.jpg
1.png

2.png
Yazar
apocalypse
İndirilme
7
Görüntüleme
560
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

apocalypse ait diğer kaynakar

Üst