• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.
Kaynak ikonu

Üye Renklendirici - Türkçe 3.0

indirmek için izniniz yok
xenForo 2.0 için geliştirdiğim üye renklendirici. Her hangi bir ek ayar yapmaksızın, kurulum sonrası otomatik olarak üye gruplarında bulunan renk kodlarınızı otomatik olarak tüm forum'da gösterir.

Eklenti Kurulumu:
  • Sıkıştırdığım UyeRenklendirici.zip dosyayı dışarı çıkartın.
  • İçerisinde bulunan src klasörünü forum kurulu olan ana dizine atın. Tüm değişiklikleri onaylayın. (aynı klasörün olduğu yere)
  • Yönetim Paneli - Eklentiler - Yüklenebilir eklentiler - Listesinde görünen Üye Renklendirici 3.0.0 ekentisini "Yükle" düğmesine tıklayarak yüklemeyi gerçekleştirin.
    xenForo-2-0-Uye-Renklendirici-Yuklemesi.png
  • Yükleme işlemi bittikten sonra, üye gruplarına vermiş olduğunuz üye renkleri forum sayfanızın her yerinde otomatik olarak gözükecektir.
Önizleme;
xenForo-2-0-Uye-Renklendirici-Onizleme-1.pngxenForo-2-0-Uye-Renklendirici-Onizleme-2.pngxenForo-2-0-Uye-Renklendirici-Onizleme-3.png
Yazar
Emre
İndirilme
23
Görüntüleme
820
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

Emre ait diğer kaynakar

Üst