• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.
Kaynak ikonu

XenForo 2 XenForo 2.2.8 versiyonu için Türkçe dil yaması, paketi 2.2.8

Satın almaya izin yok (TRY25.00)
Uyumlu XF versiyonları
2.0
XenForo 2.2.8 versiyonu için Türkçe dil yaması, paketi
Bu XML dosyası ile İngilizce içerikli forum yazılımınızı Türkçe diline çevirebilirsiniz. Dil yamasını yüklemeden önce aşağıdaki uyarılarımızı dikkate alırsanız seviniriz.

Eğer hali hazırda forumunuz var ve bir Tükçe yama kurulu ise, indireceğiniz bu XenForo Türkçe yama XML dosyasını kurulu olan Türkçe yamanızın üstüne yazdırarak yükselte bilirsiniz.

XML dosyası kesinlikle dışında harici bağlantılar eklenmemiştir. Admin paneline eklenen bağlantıları tamamen kullanıcı dostudur. Eklenmiş bağlantıların amacı karmaşık işlemlere ait makalelerin ve bazı hataların çözüm yollarıdır. Arrow ekibinin sizler için her şeyi düşündüğünü ve bunun için çabaladığımızı bilmenizi isteriz.
Türkçe yama versiyon 2.2.8 Güncelleme içeriği.
2.2.8 Yama Kadar %100 Çevirilmiştir. sorunsuz Kulanın.
Yazar
arrow
Görüntüleme
835
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating
Üst