• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Yardım 10 yıllık sitemi smf'den xenforo'ya geçirmelimiyim

emreistanbul

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba. restorasyonforum isimli bir sitem var. smf kullanıyorum. portal kurdum normalde. yıllardır çok düzenlemeler yaptım. ama smf eskidi artık. mobil uyum olayı dahi yok doğru düzgün. o yüzden kime sorsam xenforo öneriyor. bende işin ana merkezinde bilgi almak için forumunuza üye oldum. portal benim için çok önemli mobil uyumlu portal varmı xenforo da acaba. lisanslı olması ve en azından güncellemler sürekli olur. bence iyi birşey.

smf den geçiş yaptığımda acaba üyelerimin şifreleri vs. sıfırlaması icab edecek mi. çünkü yıllar vbulletine üyelerimin şifreleri sıfırlanacak diye geçemedim. bilgilendirirseniz sevinirim. teşekkürler şimdiden yanıtlar için.

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
SMF de yoneticiyim maalesef geri de kaldı artık smf. SMF yıl xenforo ya geçirmek istiyorsanız size uygun fiyata kayıpsız geçiş saglatabilirim.

emreistanbul

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
teşekkürler yanıt için. hangi smf sitesinde yöneticisiniz acaba?
önce araştırıyorum. geçme konusunda iyice düşünmem gerekiyor. direk başka bir sistem kurup forumu subdomaine aktarabilirim. yine smf forum olarak bırakabilirim. portalı farklı kurarım diye planlıyorum.

xenfora da portallar nasıl. örnek varmı acaba kurulmuş site yada bakabileceğim demo.

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x

emreistanbul

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
hocam girdim verdiğiniz linke özellikler yazıyor. ana sayfasından demo yaptım. forum bölümü gösteriyor sadece. bana tasarımı önemli çok önemli hemde. portal kurup tasarlatılmış bir portal yokmu örnek olarak görebileceğim. yada standart portalı nasıl bunun bulamadım.

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Bakınız özel yazdırmak istiyorsanız bunun ücreti artacaktır.