• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Acil satılık henüz sıfır full lisans

sezer

Kayıtlı Üye
Reaction score
3
merhaba arkadaşlar bir proje için xenforo lisans alındı ancak proje de değişikliğe gidildi lisans henüz sıfır hiç kullanılmadı 3 gün önce sıfır alındı 140$ a satın alındı
satış güncel
Not: anlık kur ile 140 dolar değerindeki xenforo lisans fiyatı 570 TL'dir aynı hiç kullanılmamış lisansı 300 Liraya bırakacağım böylelikle 270 TL karda olacaksınız

Son düzenleme:

sezer

Kayıtlı Üye
Reaction score
3
kusura bakma kardes hatırım da öyle kalmış 140 dolar doğrudur ne kadardan satayım öneriniz nedir

sezer

Kayıtlı Üye
Reaction score
3
300 e bırakırım şuan 550 TL 250 tl karda olacaksın

sezer

Kayıtlı Üye
Reaction score
3
serdarsalda ile anlaştık bugün dönüş yapması gerekiyordu dönmedi yarını bekliyelim

Orhan

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
Merhaba Ben ala bilirim istediğiniz miktarla birlikte hesabiniz arti detayları iletin.

sezer

Kayıtlı Üye
Reaction score
3
satış güncel
Not: anlık kur ile 140 dolar değerindeki xenforo lisans fiyatı 570 TL'dir aynı hiç kullanılmamış lisansı 300 Liraya bırakacağım böylelikle 270 TL karda olacaksınız

sezer

Kayıtlı Üye
Reaction score
3
uzun süre 300 liraya kimseye satamadım şimdide dolar yükseldi haliyle lisansın şuan değeri 660 TL bende satmaktan vazgeçtim akarı yok kokarı yok insanlara iyilikde yaramıyor banada zararı yok dursun

Donus bekliyorum ciddi aliciyim
senin ciddi alıcılığın şöyle dursun kardeş arayıp şöyle böyle deyip alacam deyip sonra dönüş yapmayıp şimdide kur fırlamış sıfırı alamıyacağın aklın kesince geri gelmiş burda mesaj atıyorsun

Heyye

Kayıtlı Üye
Reaction score
1
Hayırlısı olsun hocam. Fikriniz değişirse serkan91x skype hesabından bana ulaşabilirsiniz.

sipahi

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
düşündüğünüz fiyatı veririm,iletişime geçmeniz yeterli..