• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Çözüldü Ana Sayfa Hızlı Erişim Menüsü Kaldırma

interaktif.deniz

Kayıtlı Üye
Reaction score
2
XenForo Sürümü
2.x.x
Aşağıdaki işaretli alanlarda yer alan hızlı erişim menüsünü ana sayfada kapatmak istiyorum şu an bu forumda olduğu gibi kapatmak istiyorum. Yazılımsal olarak ne kadar denediysem kaldırınca iç sayfalardada hızlı erişim menüsü kapandı. Ancak ben sadece Ana sayfada kapanmasını istiyorum. bununla ilgili bir kod, eklenti veya ayar varmıdır? Şu an bu sitede yapıldığına göre benimde aynısını yapma imkanım olduğu gözüküyor.

Screenshot (9).pngScreenshot (10).png

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Kurulumlar - Ayarlar - Genel forum ayarları bölümünde bulunan Kök breadcrumb: bölümünü düzenlemeniz yeterli.
Ana sayfada gözükmeyip, sadece Forum içi (konu, kategori içi) bölümünde gözükmesini istiyorsanız aşağıdaki ayarı gerçekleştirin.

2018-01-24_04-24-19.png

Ayar sonucu aşağıdaki gibi gözükecektir.
2018-01-24_04-26-01.png

İyi çalışmalar.
Emre Y.