• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Aranıza Yeni Katıldım, Yeniden Forum..

meaktas

Kayıtlı Üye
Reaction score
20
Web sitesi
ehliyetsahibi.com
PHP Versiyonu
PHP v5.4.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Merhaba, ismim Mehmet.

İstanbul'da ikamet etmekteyim ve yıllardır webmaster olarak internet teknolojilerini takip ediyorum.

Uzun bir aradan sonra, yıllar önce meşhur olan forum scriptlerine geri döndüm.
Yıllar önce çok istekliydik, hemen genel bir forum sitesi kurup yönetmek isterdik.
Özledim o günleri :)

Yine araştırırken XenForo ve sizler ile tanıştım. Onca zaman sonra bu kadar bağlı ve sıcak bir forum ortamı görmemiştim açıkçası.
Henüz yeni olmama rağmen destek olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Artık bende aranızdayım ve bu gemiyi inşallah dengeli olarak beraber yürüteceğiz.

Saygı ve sevgilerimle..

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
831
Web sitesi
www.xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Hoşgeldiniz güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz. Bizim burada destekten önce sıcak ve samimi ortam oluşturmaktır. Onu da sizler sayesinde oluşturuyoruz.

meaktas

Kayıtlı Üye
Reaction score
20
Web sitesi
ehliyetsahibi.com
PHP Versiyonu
PHP v5.4.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Hoşgeldiniz güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz. Bizim burada destekten önce sıcak ve samimi ortam oluşturmaktır. Onu da sizler sayesinde oluşturuyoruz.
@DieseL Başınızı fazlaca ağrıttım zaten birkaç gündür. Eğer bu topluluk beni de kabul ederse, bende elimden gelen desteği sağlamaya hazırım.
Gayet hoş bir karşılamayla karşı karşıyayım. Eskiden olan o samimiyet ve forum kültürü unutulmuş durumda çoğu sitede.
Herkes menfaati için geziniyor ve artık üye olmaya bile üşenir olmuşlar..

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
831
Web sitesi
www.xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
@DieseL Başınızı fazlaca ağrıttım zaten birkaç gündür. Eğer bu topluluk beni de kabul ederse, bende elimden gelen desteği sağlamaya hazırım.
Gayet hoş bir karşılamayla karşı karşıyayım. Eskiden olan o samimiyet ve forum kültürü unutulmuş durumda çoğu sitede.
Herkes menfaati için geziniyor ve artık üye olmaya bile üşenir olmuşlar..
2009 yılından beridir bende uğraşıyorum gerçekten bende özler oldum. Başımızı ağrıtma gibi bir düşünceye kapılmayın :)

ovunc

Emektar Üye
Reaction score
227
Web sitesi
xenforotr.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Hoşgeldiniz, ne iyi ettiniz kapıyı aralayıp içeri bakarak. Keyifli ve sorunsuz vakit geçirmen dileği ile.

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,036
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Hosgeldin kardesim tekrardan. Uyelerimiz icin guzel bir ortam olusturmak istiyoruz,dusunceleriniz icin cok tesekkur ediyorum.İnsallah cok daha iyi bi forum haline gelecegiz beraber.

MySimS3k®

Emektar Üye
Reaction score
343
Web sitesi
xenforo.com.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
Hoşgeldiniz hepimiz özlüyoruz eski günleri sosyal medyanın hızla büyümesiyle forumculuk eski popülerliğini yitirdi ancak tamamen bitti denemez zira ben biteceğini düşünmüyorum.

Keyifle kalın.

ovunc

Emektar Üye
Reaction score
227
Web sitesi
xenforotr.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
sosyal medyanın hızla büyümesiyle forumculuk eski popülerliğini yitirdi ancak tamamen bitti denemez zira ben biteceğini düşünmüyorum.

Keyifle kalın.
Artık bitemez diyorsun yani...Yılmaz sosyal medya şuan kimin elinde? İnsanların her yazdığı çizdiği sıkıntı yaşatır oldu. Siyasi görüş belirtmeyen resim yazı göremez olduk kullanıcılar bundan bıktı...
Popülerliği bitermi hayır, direnecek gücün var mı hayır ozaman onun hayatı kolaylaştıran yanlarını alıp forum sistemlerine ekleyeceğiz.

Düşünsenize bizim sistemlerde yazacaklarınızın bir karekter sınırı yok dilediğinizi yazıyorsunuz kurallara uygun olarak. Oysa sosyal medya bölemi çek iki resim koy bir başlık hoop alem izlesin. İnsanların içi boşsa dışını doldurmaya çalışır. Yazacak çizecek düşüncesi olmayan iki resme tama eder saatlerce gezinir durur...

Neyse konu başka yere kaymasın.

MySimS3k®

Emektar Üye
Reaction score
343
Web sitesi
xenforo.com.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
Artık bitemez diyorsun yani...Yılmaz sosyal medya şuan kimin elinde? İnsanların her yazdığı çizdiği sıkıntı yaşatır oldu. Siyasi görüş belirtmeyen resim yazı göremez olduk kullanıcılar bundan bıktı...
Popülerliği bitermi hayır, direnecek gücün var mı hayır ozaman onun hayatı kolaylaştıran yanlarını alıp forum sistemlerine ekleyeceğiz.

Düşünsenize bizim sistemlerde yazacaklarınızın bir karekter sınırı yok dilediğinizi yazıyorsunuz kurallara uygun olarak. Oysa sosyal medya bölemi çek iki resim koy bir başlık hoop alem izlesin. İnsanların içi boşsa dışını doldurmaya çalışır. Yazacak çizecek düşüncesi olmayan iki resme tama eder saatlerce gezinir durur...

Neyse konu başka yere kaymasın.
:) düşüncelerine harfiyen katılıyorum kardeşim çok doğru tespitler yapmışsın üzerine daha ne denebilir ki...

BozkurT

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
108
Web sitesi
www.definemekani.com
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
merhaba,