• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Çözüldü AzuCloud Kurulumu

ovunc

Emektar Üye
Reaction score
227
Web sitesi
xenforotr.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Arkadaşlar merhaba,
Sitede kullanılan AzuCloud için uygulama aşamlarını paylaşır mısınız?
Denemediğim şey kalmadı olmuyor :)...

Hatta eski ve yeni sürüm her ikisini de kurarak denedim.

Eski sürümde, PAGE_CONTAINER şablonunda aşağıdaki ilavede yapılmıştır.

Kod:
<xen:include template="dark_azucloud" />
Sizden ricam kullandığınız uygulmayı ve uygulamaya ait sayfanın ekran görüntüsünü paylaşır mısınız?
Desteğiniz için teşekkürler.

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,037
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Eklentinin dosyalarını upload edip xml sini panelden yükleyin.
Dediğini gibi yeni sürüm için şablonlarda herhangi bir değişiklik yapmaya gerek yok.
Eklentiyi ilk kurduğunuzda arama terimlerini göremeyebilirsiniz,birkaç gün zaman alabilir.Eğer kullanıcılar sitenize doğrudan urlden giriş yapıyorsa azucloud göstermeyebilir.
Eklentinin kurulduğunu anlamak için anasayfada forum listesinin altında "Users found this page ..." yazısı çıkacaktır.
azucloud.png

Ekli dosyalar

TheGaMeLiFe_HD

Kayıtlı Üye
Reaction score
63
Web sitesi
forum.craftmc.org
PHP Versiyonu
PHP v5.5.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Eklentinin dosyalarını upload edip xml sini panelden yükleyin.
Dediğini gibi yeni sürüm için şablonlarda herhangi bir değişiklik yapmaya gerek yok.
Eklentiyi ilk kurduğunuzda arama terimlerini göremeyebilirsiniz,birkaç gün zaman alabilir.Eğer kullanıcılar sitenize doğrudan urlden giriş yapıyorsa azucloud göstermeyebilir.
Eklentinin kurulduğunu anlamak için anasayfada forum listesinin altında "Users found this page ..." yazısı çıkacaktır.
Ekli dosyayı görüntüle 946
Hocam biraz acıklarmısınız ne işte yarıyor bu eklenti bilgi sahibi olmak istiyorum da meraklıyım hocam ögrenmek istiyorum xenforo yhocam.

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,037
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Bu eklenti sitenize gelen arama motoru sorgularını popülaritesine göre anasayfada listelemeye yarıyor.Seoda katkısı olduğunu düşünüyoruz.