• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Çözüldü Bu alana Gif ekleme

Arda

Kayıtlı Üye
Reaction score
3
Web sitesi
www.tanerbilisim.online
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Arkadaşlar sizin de gördüğünüz gibi burada normal bir arka plan bg si var ben bunu yanıp sönen ışıklı bir şey yaptım ve bulunduğu klasör e girip .gif dosyasını attım çalışmadı Tabi normal olarak ta çalışmaz çünkü .png uzantısını oldu için. :( ben bunu nasıl .gif yapacağım yardımlarınızı bekliyorum

İyi Forumlar Dilerim...

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Merhaba @Arda ;
Seçeneklerde bulunan "Mesaj Eklenti Ayarları" bölümünü incelemen gerekiyor. Senin için aşağıda yapman gerekeni resim ile gösterdim.
2017-10-23_23-57-03.png
Bu seçeneği işaretlediğinde .gif resimlerini yükleyebilir, oynatabilirsin.
Eğer bu seçenek aktif olarak gözükmüyor (kullanamıyorsan) ise; hosting panelinde php Sürümüne imagick eklentisini kurup aktifleştirmen gerekiyor. Gerekli orijinal ve güncel olan dosyaya da buradan ulaşabilirsin.

Arda

Kayıtlı Üye
Reaction score
3
Web sitesi
www.tanerbilisim.online
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Merhaba @Arda ;
Seçeneklerde bulunan "Mesaj Eklenti Ayarları" bölümünü incelemen gerekiyor. Senin için aşağıda yapman gerekeni resim ile gösterdim.
Ekli dosyayı görüntüle 1622
Bu seçeneği işaretlediğinde .gif resimlerini yükleyebilir, oynatabilirsin.
Eğer bu seçenek aktif olarak gözükmüyor (kullanamıyorsan) ise; hosting panelinde php Sürümüne imagick eklentisini kurup aktifleştirmen gerekiyor. Gerekli orijinal ve güncel olan dosyaya da buradan ulaşabilirsin.
Bir bakayım hocam Sağol'un