• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Çözüldü Bu Resimdeki Gibi Nasıl Yapabilirim ?

NySky

Kayıtlı Üye
Reaction score
1
Web sitesi
www.bozturk.team
PHP Versiyonu
PHP v5.5.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Merhaba Arkadaşlar.

Benim bir sitem var ve bu forumada yardımlaşmak için geldim. Herkes gibi :D.

Soracağım bir soru var. Belki forumu tanırsınız. Biz bu şekilde yapabilir miyiz ?

1. En alttaki rankı,
2. Mesaj sayısı,
3. Beğeni sayısı,

Yerleri tam olarak resimdeki gibi olmasını istiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
  1. Aldığı beğeni, Mesaj sayısı, Kayıtlı Olduğu Tarih v.s v.s açmak için; Görünüm ve diller > Temalar > Kullandığın Tema > Tema Özellikleri > Mesaj Öğeleri bölümünden istediğin seçenekleri aktif edebilirsin.
    2017-05-18_09-43-21.png
  2. Kullanıcılar > Kullanıcı Grupları > Rank eklemek istediğin Grup > Kullanıcı adı CSS bölümünde css kullanarak resim ekleyebilirsin. Daha fazla bilgi için xenForo Group Style

NySky

Kayıtlı Üye
Reaction score
1
Web sitesi
www.bozturk.team
PHP Versiyonu
PHP v5.5.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
  1. Aldığı beğeni, Mesaj sayısı, Kayıtlı Olduğu Tarih v.s v.s açmak için; Görünüm ve diller > Temalar > Kullandığın Tema > Tema Özellikleri > Mesaj Öğeleri bölümünden istediğin seçenekleri aktif edebilirsin.
    Ekli dosyayı görüntüle 1407
  2. Kullanıcılar > Kullanıcı Grupları > Rank eklemek istediğin Grup > Kullanıcı adı CSS bölümünde css kullanarak resim ekleyebilirsin. Daha fazla bilgi için xenForo Group Style
Teşekkür Ederim Yardımcı Olduğunuz İçin :)