• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Çözüldü Çoklu üye tespit ve banlama eklentisi

herkul

Kayıtlı Üye
Reaction score
4
Merhaba;
Çoklu üye tespit ve banlama eklentisi çalışan bir eklenti varmı ve nasıl kullanıldığına dair bilgi paylaşabilirmisiniz.

Teşekkürler.

herkul

Kayıtlı Üye
Reaction score
4
test ettim çalışmadı sanırım yada ben çözemedim.

MySimS3k®

Emektar Üye
Reaction score
343
Web sitesi
xenforo.com.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
üye grubu izinlerini kontrol etmeyi ihmal etmeyin oradan kaynaklı olma ihtimali yüksek

lodos

Kayıtlı Üye
Reaction score
24
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Bizim Türkler pek para vermezler. ::)

herkul

Kayıtlı Üye
Reaction score
4
Bizim Türkler pek para vermezler. ::)
Bir çok kullanıcı gibi sizde bende ilk deneyimler için hiç bir şeye yazılım olsun, bilgisayar olsun ev olsun araba olsun denemeden görmeden direk ödeme yapıp almayız. Web konusunada gelincede insanlar hayaline göre,ihtiyacına göre kazanç sağlamak istediği projeye göre kullanacağı sistemi öncelikle öğrenmek test etmek fayda sağlayacak ise uzun vadeli ve büyüyecek ise yatırımını illaki yapar.Bu konuda bir çok kişiye şahit oldum ve yardım ettim.Şahsen kendi üzerime alındığım nokta bu ben bir projeye başladım projem tutmaz ise lisans almam çünkü beklediğim gibi gitmediği için yatırım yapmamım anlamı yok diye düşünüyorum.
Kırıcı olduysam Affola. Herkese selamlar...

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
831
Web sitesi
www.xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Null eklentiler, forum sisteminize zarar verebilir ve düzgün çalışmama gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz size bu yüzden dolayı orjinal kullanmanızı teşfik etmeye çalışmaktayız.