1. Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
    Duyuruyu Kapat

Destek Ekibimizde Yer Almak İster Misiniz ?

Konu, 'Forum Duyuruları ve Aktiviteler' kısmında DieseL tarafından paylaşıldı.

1. DieseL

DieseL BıçKıN Admin Yönetim Ekibi

549
    517
    93
    9 Şubat 2016
    Tekirdağ
    +533 / 0 / -0
    XF 1.5.x
    PHP v7.1.x
    Destek Ekibinin Amacı Nedir ? Destek Ekibinin İlk Misyonu Ne Olmalıdır ?

Sevgili xenforo.Web.Tr kullanıcıları, sizlere elimizden geldiğince hızlı ve kaliteli destek sunmak adına kendimizi ve forum içeriğimizi geliştirmek adına bir çok çaba sarf etmekteyiz. Fakat bazen özel hayatımızdaki durumlardan dolayı bazı gecikmeler ve aksaklıklar yaşadığımız oluyor. Bu durumun önüne geçmek adına Yönetim Ekibimizi genişletme çözümüne başvuruyoruz. xenforo.Web.TR Kurucuları olarak bugüne kadarki çabamız hizmetimiz sizlerin ücretsiz olarak daha sağlıklı destek hizmet ve bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır. Bu yüzden dolayı Yönetim Ekibimizde bulunan ve bulunmak isteyen arkadaşlarımızda ilk aradığımız özelliklerden biri yardımseverliği,gönül isteği ile her hangi bir kar amacı sağlamadan xenforo.Web.Tr adresimize ve sevgili üyelerimize yardımcı olmasıdır.
    Destek ekibinde bulunan arkadaşlarımız, ilk olarak yardımseverliği benimsemiş insanlardan oluşmuş olacaktır. xenforo forum sisteminden Orta seviyede bilgiye sahip olması. Yanlış konu başlıklarını düzeltmek ve yanlış konu içeriği düzeltmek kullanıcıyı bilgilendirmektir.

Destek Ekibine Kimler Başvurabilir ? Başvuruyu Kime Yapacağım ?
    • xenforo.Web.TR Üyesi olmak.
    • En az 3 ay içersinde uyarı puanı almayan üyeler.
    • xenforo'dan Orta Seviyede bilgi sahibi olmak.
    • Forum kurallarını benimsemiş, harfine kadar bilmeli, forum düzenini sağlayan üyeler.
    • Yaşadığınız Şehir, Adınız, Soyadınız, FaceBook,İnstagram,Twitter vs. Sosyal Ağ Profilleriniz.
    Yukarıdaki kuralları tamamladığınız takdirde yönetim ekibine katılma şansınız artacaktır.

Destek Ekibi Başvurusunu Nereye Yapacağım ? Destek Ekibi Başvurusu Onaylandığını Nasıl Anlarım ?

Destek ekibi başvurusu yapan her kullanıcıya Deneme Destek Ekibi rütbesi verilmektedir, 1 ile 2 hafta arasında forum içersinde davranışları, üyelere karşı olan saygısı yardımcılığı gözlemlenilir. 1 ile 2 hafta içersinde başvuru yapan kullanıcı aranan performansta olduğu takdirde Destek Ekibi Rütbesine Geçişi hak kazanacaktır. Destek Ekibine katılımı onaylanmayan kullanıcıların ise Deneme Destek Ekibi rütbesi alınacaktır.

Destek Ekibine katılım başvurularınızı bana özel mesaj yolu ile göndermeniz halinde onay sürecinden geçecektir.

Etiketler:
    • Beğen Beğen x 4
Yüklüyor...