• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Yardım Edit sorunu

itskemalyzzlex

Kayıtlı Üye
Reaction score
3
Web sitesi
uzh4ck.unaux.com
Hepinize Merhaba Xenforo Web Ailesi Size Kısa Sorum Olucak Yeni Tema Satın Aldım Arkadaşa Sordum Bilmiyorum Dedi Araştır Dedi Hemen Aklıma Siz Geldiniz İmza Düzenleme Mesaj Atma Konu Açma Editorum Bozuk Resimleri Gözükmüyor Dosyaları Yerinde editor icon lar hepsi yerinde lakin anlamadım yardımcı olurmusunuz ? lütfen şimdiden teşşekürler !

yokmu be yardım eden arkadaşlar daha bir sorum olucak konu açıp daha beklemek istemiyorum forumlarda yazi tipini nasıl değiştiricem ?​

yokmu yardımcı olan çevrim içi yöneticiler var ama yardım yok ):

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Stiller, renkler, BBCode renkleri bölümünden düzenle

itskemalyzzlex

Kayıtlı Üye
Reaction score
3
Web sitesi
uzh4ck.unaux.com
teşşekürler denşişyeceğim bana skype verebilirmisin yada facebook çünkü burada konu açıyorum kimse görmüyor en azından müsait odğun zmana yardımcı oluyon sen abi

kardeşim yapamadım sana admin panel atarsam yapabilirmisin rica etsem allah aşkına ):

olmadı hocam sonucu göremeedim

AeroCS

Kayıtlı Üye
Reaction score
6
Web sitesi
oyun.denince.biz
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Temayı yanlış kurmuş olabilirsiniz. Temayı silip tekrar düzenli bir şekilde yüklemeyi deneyin.