• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Çözüldü Email Gönderme Hatası

Zamion101

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
Zend_Mail_Protocol_Exception: Email to hasanininal@hotmail.com failed: Incorrect authentication data - library/Zend/Mail/Protocol/Abstract.php:431
tarafından oluşturuldu: MuratKandilli, 20 dakika önce
Stack Trace
#0 /home/oyunbazn/public_html/Test/library/Zend/Mail/Protocol/Smtp/Auth/Login.php(95): Zend_Mail_Protocol_Abstract->_expect(235)
#1 /home/oyunbazn/public_html/Test/library/Zend/Mail/Protocol/Smtp.php(217): Zend_Mail_Protocol_Smtp_Auth_Login->auth()
#2 /home/oyunbazn/public_html/Test/library/Zend/Mail/Transport/Smtp.php(217): Zend_Mail_Protocol_Smtp->helo('localhost')
#3 /home/oyunbazn/public_html/Test/library/Zend/Mail/Transport/Abstract.php(348): Zend_Mail_Transport_Smtp->_sendMail()
#4 /home/oyunbazn/public_html/Test/library/Zend/Mail.php(1194): Zend_Mail_Transport_Abstract->send(Object(Zend_Mail))
#5 /home/oyunbazn/public_html/Test/library/XenForo/Mail.php(175): Zend_Mail->send(Object(Zend_Mail_Transport_Smtp))
#6 /home/oyunbazn/public_html/Test/library/XenForo/Mail.php(152): XenForo_Mail->sendMail(Object(Zend_Mail))
#7 /home/oyunbazn/public_html/Test/library/XenForo/Model/UserConfirmation.php(153): XenForo_Mail->send('hasanininal@hot...', 'MuratKandilli')
#8 /home/oyunbazn/public_html/Test/library/XenForo/ControllerPublic/AccountConfirmation.php(108): XenForo_Model_UserConfirmation->sendEmailConfirmation(Array)
#9 /home/oyunbazn/public_html/Test/library/XenForo/FrontController.php(351): XenForo_ControllerPublic_AccountConfirmation->actionResend()
#10 /home/oyunbazn/public_html/Test/library/XenForo/FrontController.php(134): XenForo_FrontController->dispatch(Object(XenForo_RouteMatch))
#11 /home/oyunbazn/public_html/Test/index.php(13): XenForo_FrontController->run()
#12 {main}
Request State
array(3) {
["url"] => string(65) "http://test.oyunbaz.network/index.php?account-confirmation/resend"
["_GET"] => array(1) {
["account-confirmation/resend"] => string(0) ""
}
["_POST"] => array(5) {
["_xfToken"] => string(8) "********"
["_xfConfirm"] => string(1) "1"
["_xfRequestUri"] => string(19) "/index.php?account/"
["_xfNoRedirect"] => string(1) "1"
["_xfResponseType"] => string(4) "json"
}
}

Bu Sorunu Nasıl Çözücem.

Smtp:
smtp.gmail.com 465

Mail Adresi
oyunbazforum@gmail.com

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,036
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x

Zamion101

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
Zaten Bunları Denedim Ama Hala Olmuyor.

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,036
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Farklı mail servisleri denediniz mi Yandex,zoho gibi?
Birde hosting hizmeti aldığınız yerden smtp mail servisi için bilgileri isteyin,çalışan bi mail servisi ayarı vermek zorundalar.

meaktas

Kayıtlı Üye
Reaction score
20
Web sitesi
ehliyetsahibi.com
PHP Versiyonu
PHP v5.4.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Merhaba, bendeki ayarlar ekteki gibidir.
Herhangi bir problem olmadan mail gönderimi yapabiliyorum.

Ekli dosyalar