• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Yardım Forum yanı resimler

07mehmet15

Kayıtlı Üye
Reaction score
6
Web sitesi
www.soyleforum.tk
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
bu forumların yanında resimleri nasıl koyuyoruz

baska bir sorum daha olucak ben bir katagori oluşturmak ama burada premium üyeler olarak ayarlayıp sadece premium üyeler konu açabilmesini saglayabilirmiyim

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x

07mehmet15

Kayıtlı Üye
Reaction score
6
Web sitesi
www.soyleforum.tk
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Kategoriyi incelerken URL örneğine bakman gerek. Her kategorinin ayrı idsi var. Ona göre idlerini belirtmen gerekiyor

07mehmet15

Kayıtlı Üye
Reaction score
6
Web sitesi
www.soyleforum.tk
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Kategoriyi incelerken URL örneğine bakman gerek. Her kategorinin ayrı idsi var. Ona göre idlerini belirtmen gerekiyor
çok tesekkür ederim son bir soruda ha bunlara renkleri nasıl belirliyoruz ve bu ücretli forumları nasıl yaptımız hakkında anlatım mevcut mu ben bulamadım da

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Ücretli forumlar derken? Benim yaptığım ücretli forumlar mı? Tam anlamadım ama referanslı bir şekilde konumu açmıştım ben. Sizinle Çalışmak İstiyorum - Referanslı konusunda mevcut. Tam olarak neyin renginden bahsettiğini de anlamadım? İcon renklerinden mi bahsediyorsun?

07mehmet15

Kayıtlı Üye
Reaction score
6
Web sitesi
www.soyleforum.tk
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Ücretli forumlar derken? Benim yaptığım ücretli forumlar mı? Tam anlamadım ama referanslı bir şekilde konumu açmıştım ben. Sizinle Çalışmak İstiyorum - Referanslı konusunda mevcut. Tam olarak neyin renginden bahsettiğini de anlamadım? İcon renklerinden mi bahsediyorsun?
ücretli dediğim forumlar ben bir forum açacağım sitemde aylık veya yıllık ödemeler seklinde olacak ve o açtığım kısıma sadece bu ödemeyi yapan kullanıcılar konu açabilcek böyle birşey mümkün mü

renk dediklerimde evet icoonların renkleri