• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Çözüldü Full background yardım

itskemalyzzlex

Kayıtlı Üye
Katılım
5 Tem 2017
Mesajlar
13
Reaction score
3
Puanları
3
Yaş
23
Konum
İtsnabul
Web sitesi
uzh4ck.unaux.com
Hepinize Merhaba Xenforo web ailesi ben forumda yeniyim kendi forumumu oluşturdum sizler sayenizde forumuma azcık değişiklik getirdim sizlerden yardım isticem öncelikle şunu belirteyim bu forumun adminleri çok iyi üyelerlern bile ilgileniyorlar msj atıyorlar tek tek eklentileri bile istek üzerine türkçeleştiriyor çok sevdim güzel insanlar güzel konular mevcüt bende sizden sayılırım geçelim yardım abenim forumum bu ben basıl o beyaz renkleri siyah yapabilirim ? sadece beyaz olan yerleri hepsini nasıl siyah yapabilirim ? yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşşekürler arkadaşlar daha detaylı bir şekilde anlatırsanız sevinirim benim vazla kodlama css falan bilgim yok yani anlamayabilirim yol dizin len anlatırsanız sevinirim teşşekürler !

 

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Katılım
2 Ağu 2014
Mesajlar
703
Reaction score
265
Puanları
63
Yaş
35
Konum
Alanya
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Beyaz olan yeri siyah yaparsan yazıların başlıkların okunmaz ve bir şey yerde değişiklik yapmak zorunda kalırsın. (Bu uğraşmaman için bir tavsiyeydi)
  1. Yönetim Paneli.
  2. Stilleriniz (Temalar)
  3. Renk Düzenlemeleri (Renk Paleti)
adımlarını izleyerek renkleri aşağıdaki tablodan kendine göre düzenleyebilirsin.
2017-07-12_20-02-03.png
 
Üst