• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Geç Kalmış Hayırlı Olsun

Bahadır Serhat FIRAT

Kayıtlı Üye
Reaction score
14
Web sitesi
www.xen-tr.com
Öncelikle merhaba arkadaşlar, aranızda benim tanıdıklarım olduğu kadar beni tanıyanlar da olacaktır mutlaka, ben eski vbulletin-turko e xen-tr adminlerinden Bahadır Nam-ı diğer iMpacK :)

Hepinizi tekrar bir çatı altında görmek beni eski günlere götürdü, site tanıtımını facebook'da az önce gördüm ve hepinize bir merhaba demek için kaydoldum..

Umarım bizim yapamadıklarımızı sizler başarırsınız.
Herkese kolay gelsin, saygılar...

ovunc

Emektar Üye
Reaction score
227
Web sitesi
xenforotr.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Vay vay kimleri görüyoruz....
Dostum nasılsın? Hayat nasıl gidiyor? Xen için senin yaptıkların her zaman farklıdır bunun bir ölçütü yok biliyorsun.
Bir çok şey yıllar geçse bile unutulmaz. Gerçekten seni gördüğüme çok mutlu oldum. iMpacK

Bahadır Serhat FIRAT

Kayıtlı Üye
Reaction score
14
Web sitesi
www.xen-tr.com
Vay vay kimleri görüyoruz....
Dostum nasılsın? Hayat nasıl gidiyor? Xen için senin yaptıkların her zaman farklıdır bunun bir ölçütü yok biliyorsun.
Bir çok şey yıllar geçse bile unutulmaz. Gerçekten seni gördüğüme çok mutlu oldum. iMpacK
Teşekkür ederim Övünç iyiyim çok şükür sen nasılsın?
Yıllar sonra bile bu şekilde anılabiliyorsak ne mutlu bize :)
Bende tanıdığım insanları tekrar bir çatı altında gördüğüme gerçekten mutlu oldum,
Hepinize kucak dolusu saygılar, sevgiler :)

ovunc

Emektar Üye
Reaction score
227
Web sitesi
xenforotr.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Aynı kardeşim bildiğin gibi hayat devam ediyor yazıcam şimdi ama çok şey değişti buraya sığmaz.
Bizden geçti bu işler biliyorsun :) amaç dostlarımıza, kardeşlerimize destek olmak elimizden geliyorsa oda tabi.
Kendine iyi bak saygılar, sevgiler.

MySimS3k®

Emektar Üye
Reaction score
343
Web sitesi
xenforo.com.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
Öncelikle merhaba arkadaşlar, aranızda benim tanıdıklarım olduğu kadar beni tanıyanlar da olacaktır mutlaka, ben eski vbulletin-turko e xen-tr adminlerinden Bahadır Nam-ı diğer iMpacK :)

Hepinizi tekrar bir çatı altında görmek beni eski günlere götürdü, site tanıtımını facebook'da az önce gördüm ve hepinize bir merhaba demek için kaydoldum..

Umarım bizim yapamadıklarımızı sizler başarırsınız.
Herkese kolay gelsin, saygılar...
Merhaba Bahadır ustam seni buralarda görmek emin ol beni kendi adıma çok memnun etti senin gibi bu işlerin ustalarından bu güzel sözleri duymak ayrı bir mutluluk. Şuan vbulletin ve Xenforo hakkında öğrendiklerimizin çoğunu sizlere borçluyuz.

Sizi her zaman görmek isteriz kapımız ve forumumuz sizin gibi değerli üstadlarımıza sonuna kadar açıktır.

Saygılarımla...

Bahadır Serhat FIRAT

Kayıtlı Üye
Reaction score
14
Web sitesi
www.xen-tr.com
Merhaba, ustalık ve üstadlık gibi kavramlar bana epey uzak olsa da düşünceleriniz için teşekkür ederim.
Facebook'daki sayfa tanıtımınızdan gördüm burayı ve eski alışkanlık mıdır nedir bilmem son 1-2 saattir Xenforo ve vBulletin camiasına bir göz attım.
Sayenizde eski günleri hatırladım.

Birçok sitede halen 2010-11 yıllarında yapmış olduğumuz Türkçe dil dosyasının kullanımda olduğunu görmek bana ayrı bir zevk verdi doğrusu.
Onlar Xen-TR adını unutmuş olsalar da tespit için özellikle koyduğum bir kaç bölümdeki devrik cümleler hala Türk Xenforo kullanıcısına yapmış olduğumuz hizmeti bizlere hatırlatıyor :)

Umarım çok başarılı olursunuz, bizden geçti artık bu işler :)

Son düzenleme:

ovunc

Emektar Üye
Reaction score
227
Web sitesi
xenforotr.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Hahaha ben çeviriyi hatırlıyorum;
  • Perspektif
  • Sami
  • Serhat
  • Yilmaz
Birde senin devamlı uğraştığın Deniz :)

MySimS3k®

Emektar Üye
Reaction score
343
Web sitesi
xenforo.com.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
Merhaba, ustalık ve üstadlık gibi kavramlar bana epey uzak olsa da düşünceleriniz için teşekkür ederim.
Facebook'daki sayfa tanıtımınızdan gördüm burayı ve eski alışkanlık mıdır nedir bilmem son 1-2 saattir Xenforo ve vBulletin camiasına bir göz attım.
Sayenizde eski günleri hatırladım.

Birçok sitede halen 2010-11 yıllarında yapmış olduğumuz Türkçe dil dosyasının kullanımda olduğunu görmek bana ayrı bir zevk verdi doğrusu.
Onlar Xen-TR adını unutmuş olsalar da tespit için özellikle koyduğum bir kaç bölümdeki devrik cümleler hala Türk Xenforo kullanıcısına yapmış olduğumuz hizmeti bizlere hatırlatıyor :)

Umarım çok başarılı olursunuz, bizden geçti artık bu işler :)
Xen-TR ve vbulletin-turko nun kapanması Türk forumculuğu için çok büyük kayıp olduğunu düşünüyorum her iki forumda kendi dalında birer eşsiz kaynak niteliğindeydi hala da bazen Xen-TR ye girerim keşke devam etseydi yayın hayatına ama hayat işte her şey istediğimiz gibi gitmiyor ve reel hayatımız ister istemez herşeyin önüne geçmek durumunda kalıyor. Siz mütevazılığınızı her zamanki gibi korusanızda benim gözümde ve birçok kişinin gözünde bir ustasınız ve türk forum tarihine isminizi en kalitelisinden yazdırmış bir isimsiniz tabi diğer arkadaşlarımızı ve de bence dünyada sayılı koderler arasında olan Yılmaz abiyi de unutmamak lazım. Hepiniz bizlere çok şey öğrettiniz herşey için çok teşekkürler .

Bende bu gece 5-6 yıl öncesine gttim sayenizde :)
Tekrar çok teşekkürler hoş geldiniz şeref verdiniz. Saygılarımla...

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
831
Web sitesi
www.xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Şuan hakikaten duygulandım. Bahadır abiyi terar eskisi gibi olmasa da aktif görmek çok mutlu etti beni. Yılmaz abi,Bahadır abi,selim abi,ümit abi ve Ahmet abiden çok şeyler öğrendim hiç birinizin bende olan emeğinizi ödeyemem sanal aleme ilk başladığım da kandırılmıştım :) ikinci sefer de kandırıldım :) sonra siz karşıma çıktınız ve herşeyde sağolsun yardımcı oldunuz yeri geldi bilginizi çok paylaştınız :) inşallah abi seni sahalarda daha çok görürüz :)

iMpacK :)

Bahadır Serhat FIRAT

Kayıtlı Üye
Reaction score
14
Web sitesi
www.xen-tr.com
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar, 2013 de fahri admin olarak bana yetki veren 1-2 sitede halen admin yetkimin silinmemiş olması bile bana zamanında doğru işler yaptığımızı gösterdi.

Xen-Tr ve Turko nun yedeğini hala saklarım, hala ara sıra insanların bana ulaşıp soru sorması bile bana ayrı bir heyecan veriyor, tabi çoğuna yardımcı olamıyorum, bizden geçti artık diyorum ama pek dinletemiyorum :)

İyiki sitenize denk gelmişim gerçekten gecenin bu saatinde duygulandırdınız beni, hepiniz sağolun varolun.
Selam ve saygılarımla..

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
831
Web sitesi
www.xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar, 2013 de fahri admin olarak bana yetki veren 1-2 sitede halen admin yetkimin silinmemiş olması bile bana zamanında doğru işler yaptığımızı gösterdi.

Xen-Tr ve Turko nun yedeğini hala saklarım, hala ara sıra insanların bana ulaşıp soru sorması bile bana ayrı bir heyecan veriyor, tabi çoğuna yardımcı olamıyorum, bizden geçti artık diyorum ama pek dinletemiyorum :)

İyiki sitenize denk gelmişim gerçekten gecenin bu saatinde duygulandırdınız beni, hepiniz sağolun varolun.
Selam ve saygılarımla..
Sizin gibi değerli merhametli insanın yetkisi olacakta kimin olmayacak bilirsin abi ben vbarsiv deydim lisansım patladı ahmet abi sayesinde malesef kapattık:)

TheGaMeLiFe_HD

Kayıtlı Üye
Reaction score
63
Web sitesi
forum.craftmc.org
PHP Versiyonu
PHP v5.5.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Adını duydum ama pek konuşma vaktim yok idi hoşgeldin seni aramızda görmek çok güzel :) saygılar.

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,036
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
kardesim senin bizde cok ayri bi yerin var sitemize hosgeldin.Forumu senin gibi insanlar sayesinde sevdik.