• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Hayırlı Uğurlu Olsun Ümit Abi

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
824
Web sitesi
www.xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Merhaba ümit abim xenoforo ya geçmiş üzerine destek forumu açmış haberimiz yok demekki bu yüzden ortalıklarda yoksun :).
Beni unutmuş olabilirsin belki :) Ben Root ahmet abinin kardeşiyim Anıl vBarsiv.Com adresindeki DieseL :)
Xenforo'ya da el atmayı düşünüyorum bakalım ilerleyen zamanlarda ne gösterecek bu vbulletin ona göre :)

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,034
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Merhaba ümit abim xenoforo ya geçmiş üzerine destek forumu açmış haberimiz yok demekki bu yüzden ortalıklarda yoksun :).
Beni unutmuş olabilirsin belki :) Ben Root ahmet abinin kardeşiyim Anıl vBarsiv.Com adresindeki DieseL :)
Xenforo'ya da el atmayı düşünüyorum bakalım ilerleyen zamanlarda ne gösterecek bu vbulletin ona göre :)
Öncelikle foruma hoşgeldiniz,
Ümitle beraber açtık bu forumu ancak onu bir süredir göremiyoruz.Sitemizin kullanıcıya ihtiyacı var,forumda hareketlilik için sizin sizin gibi kullanıcıları bekliyoruz.
İyi günler dilerim.

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
824
Web sitesi
www.xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Öncelikle foruma hoşgeldiniz,
Ümitle beraber açtık bu forumu ancak onu bir süredir göremiyoruz.Sitemizin kullanıcıya ihtiyacı var,forumda hareketlilik için sizin sizin gibi kullanıcıları bekliyoruz.
İyi günler dilerim.
Benim aslında bazen xenforo'ya geçiş yapmaya niyetim var, bakalım test forumu arıyorum :)

MySimS3k®

Emektar Üye
Reaction score
342
Web sitesi
xenforo.com.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
Merhaba kardeşim foruma hoşgeldin

tuerkraider1

Kayıtlı Üye
Reaction score
1

hosgeldin Anil iyide gelmissin zaten gelemiyen tek benim :D burasi selimin kurulurken burdaydim sadece sifremi bile bilmiyorumki login yapim :D

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
824
Web sitesi
www.xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
hosgeldin Anil iyide gelmissin zaten gelemiyen tek benim :D burasi selimin kurulurken burdaydim sadece sifremi bile bilmiyorumki login yapim :D
Ümit abi sen nerelerdesin yahu bir gittin gidiş o gidiş özledik seni yahu :)

Kasper

Kayıtlı Üye
Reaction score
88
Web sitesi
cyber-warriors.net
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
yönetici kardeşlerim ne kadar çok olursa o kadar iyidir en büyük işlem ise eklentilerin türkçeye çevrilmesi ile başlar bana göre
ekip çoğaldıkça vede iş yaptıkça büyür bence ama boş boş bakmaklada olmaz trde sağlam xf destek sitesi olurda tutulursanız
bir kez tutuldumu yıkılmaz buna emin olun ilk ne tutulursa o kalır .

MySimS3k®

Emektar Üye
Reaction score
342
Web sitesi
xenforo.com.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
Tüm gayretlerimiz o yönde kardeşim ilgin için teşekkürler