Yardım Konu açamıyorum

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Free hosting kullanımı ve lisanssız ürün kullanımında bu tür sorunların oluşması normal çözülse bile önünüze daha çok sıkıntılar çıkacaktır.

• XenForo.Web.Tr forumumuzda Free Hostinglere yapılan forum kurulumlarına destek verilmemektedir.

deadpool

Kayıtlı Üye
Aynı sorunu bende yaşiyorum dünden bu yana. Düne kadar bir sorun sıkıntı yoktu. Normal içerik ekleyip başlık ve yazı şeklinde paylaşabiliyorum. Fakat İçeriklere resim, youtube linki vs ekleyemiyorum. Arkadaşdaki gibi uyarı alıyorum. Bunun genel sebebi tam olarak nedir? Lisanssız kullanamıycakmıyız xenforoyu ?

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Aynı sorunu bende yaşiyorum dünden bu yana. Düne kadar bir sorun sıkıntı yoktu. Normal içerik ekleyip başlık ve yazı şeklinde paylaşabiliyorum. Fakat İçeriklere resim, youtube linki vs ekleyemiyorum. Arkadaşdaki gibi uyarı alıyorum. Bunun genel sebebi tam olarak nedir? Lisanssız kullanamıycakmıyız xenforoyu ?
Lisansı olmayan scriptler dosyaları ile kodları ile oynanmış dosyalardır. Bu tür sıkıntılarınızı çözseniz bile ileride başka sorunlar da yaşayacaksınız ve sitenizin guvenliği risk altındadır.