Küçük problemleri çözecek xenforo professionalı arıyorum.

deli56

Kayıtlı Üye
Yapacağı işlemler,

1.1.14 den 1.5 e guncelleme
2.Facebook google ve s. ayarların yapmak (facebook sayfasin birlestirmek)
3.Facebook Begen paylaş kayıt ol yorum yap seçenekleri eklemek
2.1-2 önemli eklenti kurmak
3.Diger paylaşımlarda konuya ait resmin normal görünmesin sağlamak
4.Dil dosyasını tr ile az dilin birlestirib foruma kurmak.
5.Forumda hata veren ve verecek olan yerleri duzeltmek.
6.Ve s. unuttuğum benzeri küçük 2 - 3 tane ayrıntıları düzenlemek. Hatirladikca skype uzerinden bildirecegim.

Ödenecek tutar 50 tl. Begendigim takdirde ireliki yıllarda ihtiyac halinde forumumla ilgili ayarlarda duzenlemelerde kendisiyle calisib ilave ödeme yapacağım. Guvenlik icin TC Kimliginin resmini bana gondermesi gerekiyor. Kendi guvenligi icin tc numarasinin uzerin kapata bilir. Diger bilgiler gorunse yetiyor.18+ yaş üstü olması şart. Lutfen xenforo alaninda az bilgisi olan, isi sabirsizlik yapıb yarıda bırakıb giden kişiler iletişim kurmasın. İşinde yetişkin ve bilgili kisiler icin skype emil5600 .

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Arkadaşın kimlik fotokopisi istemesi bir garip, "kendimi garantiye almak zorundayım" demesi de bir garip.
Ben; kimlik istediği için işi almaktan vazgeçtim.
Bilginize.

deli56

Kayıtlı Üye
Arkadaşın kimlik fotokopisi istemesi bir garip, "kendimi garantiye almak zorundayım" demesi de bir garip.
Ben; kimlik istediği için işi almaktan vazgeçtim.
Bilginize.
İşi ne zaman verdim ki, vac gecesin. :) TC kimlik Resim istediğimi zaten yukarıda yazmıştım. Bunu bilerekten konuyla ilgili yazman şartları kabul etmen anlamına gelir. Daha sonra kimlik göndermedigin için ben seninle anlaşmadım. Sen işi görüpte paranı almadığın zaman sorunu yaza bilerdin buraya. Yoksa gelipte işi almadım demek biraz saçmalık olmamışmı ? Ben orda siz dail 4 kişiyle görüşdüm, sadece uygun gördüğüm adamla çalışmaq istiyorum. Bu o demek deyil ki 4 kişi işi kabul etmedi. Sadece uyğun olmadığı için anlaşmadım. Başqa uygun gördüğüm birini arıyorum.

Arkadaşlar internetten tanımadığım birine forumumu emanet edib ve sonunda paramı veriyorum. Kimligini bilmem hakkım. Ve kimligi veripte sorumluluk almalı. Bir yere iş için gittiğinizde kimliginizi size sormuyorlarmı ? Bu talep kimese garib geliyorsa zaten iletişime gecmesin.

Dün akşam yazmıştım fakat görmediniz sanırım.
Bazen pc açık olsada ya pc başında olmuyorum ya çalışdığım için zamanım olmuyor. Kusura bakmayın. Esasen gündüzleri vakit ayıra biliyorum. Sizi ekledim, yarın gündüz yazışmamız mümkün olacaq inşallah.

Son düzenleme:

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
@deli56 konuyu uzatma ki çözüme ulaşabilesin. Kimse 50 liraya bu işi yapmaz bu bir. İkincisi, aklı başında birisi kalkıp da T.C Vatandaşlık kimliğini (resim, fotokopi) bu tür sebeplere vermez / kullanmaz. Bence önce sen güvenmeyi öğrenmelisin. Ben seni Skype'mde bulunan "Emil" olduğunu bilseydim, zaten başlık altına kalkıp da cevap yazmazdım. Lütfen benimle tartışmaya girme Emil, rica ediyorum senden. Bekle bakalım umarım birisi kalkar da işini görür.

İyi çalışmalar diliyorum sana Emilcim.

deli56

Kayıtlı Üye
@deli56 konuyu uzatma ki çözüme ulaşabilesin. Kimse 50 liraya bu işi yapmaz bu bir. İkincisi, aklı başında birisi kalkıp da T.C Vatandaşlık kimliğini (resim, fotokopi) bu tür sebeplere vermez / kullanmaz. Bence önce sen güvenmeyi öğrenmelisin. Ben seni Skype'mde bulunan "Emil" olduğunu bilseydim, zaten başlık altına kalkıp da cevap yazmazdım. Lütfen benimle tartışmaya girme Emil, rica ediyorum senden. Bekle bakalım umarım birisi kalkar da işini görür.

İyi çalışmalar diliyorum sana Emilcim.
Çalışmak isteyen, para kazanmak isteyen, işini de professional bilen iki kişi zaten daha önce kimliğini gönderdi. Freelance çalıştık kendileri ile. Sadece xenforo iş alanları olmadığı için onlar birşey yapamadı ve mecbur kalıp xenforo professionalı aradım. Adamlar kendi alanlarında yüksek referanslı professionnallar ve senin kalkıp da onların tc kimlik göndermelerin akılsızlık adlandırman yine saçmalık oldu Emre. Sana iyi çalışmalar.

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Çalışmak isteyen, para kazanmak isteyen, işini de professional bilen iki kişi zaten daha önce kimliğini gönderdi. Freelance çalıştık kendileri ile. Sadece xenforo iş alanları olmadığı için onlar birşey yapamadı ve mecbur kalıp xenforo professionalı aradım. Adamlar kendi alanlarında yüksek referanslı professionnallar ve senin kalkıp da onların tc kimlik göndermelerin akılsızlık adlandırman yine saçmalık oldu Emre. Sana iyi çalışmalar.
Burada kimsenin Tc kimlik gibi özel şahsi bilgilerini isteyemezsiniz tc kimligi paylasımı kanunen yasaktır.

Hedef

Kayıtlı Üye
Merhaba, Xenforo Forum sitem var üst versiyona geçirilecek ve ayarları yapılarak reklam alanları ayarı yapılacak. Güvenilir bir arkadaşa ihtiyacım var.