• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Yardım Kullanıcı Uyarı Hk

Special

Kayıtlı Üye
Reaction score
4
XenForo Sürümü
1.5.x
Merhaba arkadaşlar. Site uyarı verilen kullanıcılar kendi profil sayfalarında verilen uyarıyı ve ayrıntılarını görmesini nasıl sağlarım?

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Bu şekilde gösterme şansını maalesef yok. Yalnız bunu her hangi bir belirttiğiniz Forum'da gösterebilirsiniz. İsterseniz bu ayarı size anlatabilirim. Ama profil sayfasında bu uyarı notunu gösterme gibi bir şansınız yok. Eğer eklentisi varsa da ben bilmiyorum.

Special

Kayıtlı Üye
Reaction score
4
Farklı bir sitede bu durum yapılmış. Her üye kendi profilinde aldığı uyarıları ayrıntılı şekilde görebiliyor. Sitede adını vermemin sakıncası yoksa belirtebilirim

ovunc

Emektar Üye
Reaction score
227
Web sitesi
xenforotr.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x

Special

Kayıtlı Üye
Reaction score
4
@ovunc hocam, 2. eklenti yeni bir uyarı sistemi oluşturuyor. Eklenti detaylarını biliyosanız bir kaç soru sormak istiyorum.

- Uyarıyı veren şahıs değil, Belirli bir yazı örneğin "Yönetim ekibi tarafından verildi" veya Belirtilen bir kullanıcı adına vermek.

- Kişi profil birilerinde sadece kendi taradından görülebilecek mi?

- Normal uyarı siteminde bi hata var bug mu deriz artık yoksa bi eksiklik mi bilemiyorum. Kişiye uyarı verdikten sonra mesaj gönder tikini kaldırınca üyenin uyarıdan haberi bile olmuyor dolayısıyla bildirimde gitmiyor.

Son olarak @Emre hocam belirlilen foruma oto taşımasını anlatabilirim demiştiniz onuda uygulamak istiyorum nasıl yapıldığını açıklarmısınız

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
@Special , Kullanıcı Yıldırma ve disiplin seçenekleri bölümünde

Opera Anlık Görüntü_2018-01-19_164356_xfdestek.com.png

Bu şekilde ayarlama yaparsanız yasaklama ve kullanıcı bilgisi istediğiniz kategoriye otomatik olarak eklenecektir.

Special

Kayıtlı Üye
Reaction score
4
@ovunc Hocam eklenti çalışmıyor maalesef. Kullanıcı grubundan izinleri vs verdim.

IExlusiva

Kayıtlı Üye
Reaction score
4
Merhabalar

AdminCP>Kullanıcılar>Kullanıcı Gruplarını Listele Diyip Aşağıdaki İşlemleri Uygulayınız.

Genel Moderatör İzinleri Diyip Uyarı Ayrıntılarını Görebilir. Seçeniğini İzin Ver Olarak Değiştiriyoruz. Hangi Grupa Ayarlıyacaksanız Ona Göre Ayarlayınız.
uyarı 2.PNG

Special

Kayıtlı Üye
Reaction score
4
Bu şekilde herkesin uyarı ayrıtınsını görebilir. Ben sadece kendi uyarılarını görebilmesini istiyorum

Special

Kayıtlı Üye
Reaction score
4
Arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilecek biri yok mu?

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,036
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Mevcut yazılım anladığım kadarıyla işinizi görüyor siz sadece herkes kendi uyarısını görsün istiyorsunuz, bı eklenti yapıp yayinlarim işinizi görürse?

Special

Kayıtlı Üye
Reaction score
4
Mevcut yazılım anladığım kadarıyla işinizi görüyor siz sadece herkes kendi uyarısını görsün istiyorsunuz, bı eklenti yapıp yayinlarim işinizi görürse?
@apocalypse Minettar kalırım hocam. Dediğiniz gibi mevcut uyarı sistemi işimi görüyor. Uyarıyı veren kişi sabit bir kullanıcı veya moderasyon gibi şeklinde düzenlebilse çok iyi olurdu @ovunc beyin verdiği eklentiyi kurdum fakat çalışmadı belirttiklerim mevcuttu eklentide.

Son düzenleme: