• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Yardım Kurulum Esnasında 503 Hatası. Bilgi sahibi arkadaşlar bakabilir mi ?

Turgut

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
XenForo Sürümü
1.5.x
Merhaba,

Daha önce VDS olsun, farklı hostinglerde kısa süreli proje olarak olsun sürekli kurulumunu yaptığım Xenforo lisanslı ürünümü yeni bir hosting firmasında kuramıyorum. Firma ilgileniyor ancak onlarda çıkamadılar işin içinden.

Sonsuz bir döngü oluşuyor ve web server otomatik olarak 503 hatası veriyor dediler.

Öncelikle ilk ekranda karşıma böyle bir ekran çıkıyor.

xenforo 503.png

Dah sonra dosyaları atıyorum, db leri oluşturuyor bilgileri /install a giriyorum ve tam yükleme sayfasına geçerken 503 sayfası çıkıyor. Şimdide böyle bir sayfa çıkıyor ve buna onay verdiğimde yine 503 e yönlendiriyor.

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,036
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Hosting firmasının çözmesi gereken bir durum aslında.
Firma değiştirmek isterseniz hosting çözümleri sunmaktayız.

Turgut

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
hosting.com.tr kullanmaya başladım yani denemek istedim tavsiye üzerine. Ancak firma çözüme ulaştıramadı. Bu sebeple sorun ne olabilir diye öğrenmek istiyorum. Safemod falan değil muhtemelen ama çözüm bulamadılar ve Xenforo ile görüşmemi istediler. Bende kendilerine sistem gereksinimlerini ilettim fakat yine sonuç yok.

Teklifiniz için teşekkür ederim ancak ilk önceliğim çözüm odaklı bir sonuç.

Turgut

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
Fikir beyanında bulunabilecek kimse yok mu ?