• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Çözüldü Lisansı güncellemek istiyorum ödeme konusunda yardıma ihtiyacım var

Sedat

Lisanslı Üye
Reaction score
7
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
s.a merhabalar, lisansımı 1 yıl, 40$ karşılığı güncellemek istiyorum. Ancak paypal ile ödeme yapamıyorum. paypal harici nasıl ödeme yapıp lisansı nasıl güncellerim?

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,036
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Bu konuya gözatın, https://xenforo.web.tr/konular/paypal-olmadan-xenforo-lisansi-nasil-satin-alirim.1991/

Türkiyeden yurtdışına parayı havale ederek yatıracaksınız,
Havale işlemlerinde işlem ücreti alınıyor bilginiz olsun, bu konularda @BozkurT tan bankacılık tecrübelerini öğrenebilirsiniz. :)
Yada yurtdışından tanıdığınız birisi vasıtasıyla paypal kullanarak yatırırsınız.

Havale işlemleri için XenForo destek sitesinden Brogan a lisansı güncellemek istediğinizi yazın.
Gönderdikleri iban numarasına parayı yatırırken açıklama olarak lisansın ait olduğu domaini, ve eposta adresini yazabilirsin.
Yurt dışına yapılan ödemeler 5 iş günü içerisinde gerçekleşiyor. 1 hafta sonra paranız aktarıldığında lisans güncellenmediyse Brogana tekrar yazıp kontrol etmesini isteyin.

Sedat

Lisanslı Üye
Reaction score
7
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
birilerini bulup paypal üzerinden ödeme yaptıralım daha hızlı olur :) alaka için teşekkür ederim hocam.

ADANALI

Lisanslı Üye
Reaction score
6
Web sitesi
www.flatkolik.net
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Bu arkadaşla komisyon karşılığın da ödemenizi yapabilir. Güvenilir birisidir.