• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Yardım LogicException Hatası

GianC

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
XenForo Sürümü
2.x.x
Site Adresi
https://codern.club
Merhaba, Temanın özelleştirilmiş bileşenlerine girerken şöyle hata alıyorum;

Kod:
LogicException: Entity XF:StylePropertyGroup (class: XF\Entity\StylePropertyGroup) could not be found in src/XF/Mvc/Entity/Manager.php at line 51
XF\Mvc\Entity\Manager->getEntityClassName() in src/XF/Mvc/Entity/Manager.php at line 67
XF\Mvc\Entity\Manager->getEntityStructure() in src/XF/Mvc/Entity/Manager.php at line 223
XF\Mvc\Entity\Manager->getFinder() in src/XF/Mvc/Entity/Repository.php at line 35
XF\Mvc\Entity\Repository->finder() in src/XF/Repository/StyleProperty.php at line 168
XF\Repository\StyleProperty->getEffectivePropertyGroupsInStyle() in src/XF/Admin/Controller/Style.php at line 269
XF\Admin\Controller\Style->actionStylePropertiesGroup() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 350
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 257
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchFromMatch() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 113
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 55
XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2184
XF\App->run() in src/XF.php at line 391
XF::runApp() in admin.php at line 13
Kullandığım Tema: UIX