• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Çözüldü Otomatik Linkleme

xenfo

Kayıtlı Üye
Reaction score
5
Web sitesi
ezsportbets.com
PHP Versiyonu
PHP v5.4.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Merhaba arkadaşlar,

Forum mesajları içerisinde belirlediğim kelimelere nasıl otomatik link verebilirim acaba mesela xenforo.web.tr'de bu özellik var sanırsam belirli kelimeleri otomatik olarak ana sayfaya linkliyor.

www.xenforo.web.tr kelimesine otomatik link verdirmek istiyorum yani kısacası.

teşekkürler

otomatik linkleme.jpg

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,037
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Sitemizde auto links eklentisi kurulu,brivium.com sitesi üzerinden temin edebilirsiniz.

kappadox

Kayıtlı Üye
Reaction score
6
Web sitesi
www.antiksirlar.com
PHP Versiyonu
PHP v5.4.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Bu eklenti daha önce eklediğimiz yazılar içinde aynı işlemi yapıyor mu? Birde merak ettiğim başka bir hususta toplam kaç tane kelimeye link verebiliyoruz?

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Sitemizde auto links eklentisi kurulu,brivium.com sitesi üzerinden temin edebilirsiniz.
xenForo söylediğin Brivium eklentilerini temalarını tamamen sildi. Nedeni ise xenForo yazılımına zarar vermesi. Konuyu xenForo yapımcısı Mike açıklama yaptı: Konunun açıkmasında buradan okuyarak öğrenebilirsiniz.

Eklenti Mike tarafından yayınlanıp, onaylanmış. İstersen Mike 'nin paylaşmış olduğun eklentiyi dene. Auto Link Titles bunu kullanmanı tavsiye ediyorum

Not: Brivium eklenti ve/ya temalarını satın alıp kullanmadan önce xenForo yazılımınıza zarar verip vermeyeceğini araştırarak yüklemenizi tavsiye ediyorum

Eklenti ekte verilmiştir.

Ekli dosyalar

kappadox

Kayıtlı Üye
Reaction score
6
Web sitesi
www.antiksirlar.com
PHP Versiyonu
PHP v5.4.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
@Emre harikasın teşekkür ederim. Yanlız bende birde Brivium - Modern Statistics eklentisi var sıkıntı yaptım şimdi.

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,037
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
xenForo söylediğin Brivium eklentilerini temalarını tamamen sildi. Nedeni ise xenForo yazılımına zarar vermesi. Konuyu xenForo yapımcısı Mike açıklama yaptı: Konunun açıkmasında buradan okuyarak öğrenebilirsiniz.

Eklenti Mike tarafından yayınlanıp, onaylanmış. İstersen Mike 'nin paylaşmış olduğun eklentiyi dene. Auto Link Titles bunu kullanmanı tavsiye ediyorum

Not: Brivium eklenti ve/ya temalarını satın alıp kullanmadan önce xenForo yazılımınıza zarar verip vermeyeceğini araştırarak yüklemenizi tavsiye ediyorum

Eklenti ekte verilmiştir.
Bu durumdan zaten haberimiz var soyledigin olay 2015 te gerceklesti.Simdiki brivium eklentilerinde bu unsurlara rastlamazsin.

kappadox

Kayıtlı Üye
Reaction score
6
Web sitesi
www.antiksirlar.com
PHP Versiyonu
PHP v5.4.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Sorumun 2 kısmının cevabını bilen var mı yani daha önce eklemiş olduğumuz yazıları linkliyor mu?

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,037
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Evet eski yazilarida linkliyor.Link siniri yok

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Bu durumdan zaten haberimiz var soyledigin olay 2015 te gerceklesti.Simdiki brivium eklentilerinde bu unsurlara rastlamazsin.
Sayın yöneticim; :)
2005 'de yasak hala devam etmekte. Şahsın hesabı bile resmi sitesi olan xenForo'da kapatıldı. Hesabı hala askıda.
Brivium ne çeşit kod kullanmış bilmiyorum ama yapımcı Mike 'yi fena kızdırmış :)

@Emre harikasın teşekkür ederim. Yanlız bende birde Brivium - Modern Statistics eklentisi var sıkıntı yaptım şimdi.
Eğer php kod bilgin varsa, geliştirip varsa xenForo'ya bir zararı düzenleyebilirsin. Yukarıda izah ettiğim gibi, yüklemek istediğin eklentileri kontrol et. Resmi sitede onaylı olup olmadığına dikkat et.

OsmanT

Kayıtlı Üye
Reaction score
192
Web sitesi
www.islambeka.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Gözünüz de büyütmeyin olayları ve kişileri herşeyden büyük herşeye hakkı ile hakim olana dua edin. Bir bakarsınız olmazlar olmuş zorluklar kolaylık olmuş.

kappadox

Kayıtlı Üye
Reaction score
6
Web sitesi
www.antiksirlar.com
PHP Versiyonu
PHP v5.4.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
@Emre Senin verdiğin eklentiyi yükledim fakat yönetim sayfası nerede bulmadım.

Eklenti sayfasına baktım 1.5.x sürümleri ile geçerli değilmiş.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Gözünüz de büyütmeyin olayları ve kişileri herşeyden büyük herşeye hakkı ile hakim olana dua edin. Bir bakarsınız olmazlar olmuş zorluklar kolaylık olmuş.
???

@Emre Senin verdiğin eklentiyi yükledim fakat yönetim sayfası nerede bulmadım. Eklenti sayfasına baktım 1.5.x sürümleri ile geçerli değilmiş.
Üzgünüm, eklentiyi test etmedim. xenForo kullanmıyorum çünkü. Senin için Ticket gönderip eklentiyi güncellemelerini istedim. Yaparlar mı? Yapmazlar mı? bilemem. İstersen biraz bekle. Sonuç alınca sana iletirim.

baykalbul

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
Web sitesi
TurkParfum.Net
PHP Versiyonu
PHP v5.5.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Selamlar arkadaşlar, zatı muhteremler. İlk mesajım. Brivium Arsenic, Tin gibi bazı temaları Xenforo'da denedim ve maalesef hayal kırıklığı oldu. @Emre arkadaşın mesajını okuyunca sebepleri, nedeni aklımda şekillenmeye başladı ama başka sebepden de olabilir. Sorunumu anlatayım..

Şimdi Arsenic tema yükledim Brivium.com'dan ve ücretsiz idi. PEk çok aynı tema yükledim farklı renkler ve resimler yükledim Header'a(Başlık'a). Fakat tema sorunlu. Sebebini bilmiyorum. bilenler burddan veya özelden yazabilirler. Ücretsiz tema arıyorum ama paralı alıp aynı sorunu yaşarsam da hiç hoş olmaz yani. Bilgi verirseniz burdan veya özelden çok memnun olurum.

Tema renk seçeneklerinde ''Revert All'' kutucuğu var. Eski haline döndirmek sanırım ama bambaşka renkler oluşuyor ve temayı en baştan yüklemek gerekiyor renkleri bilmiyorsan tek tek düzeltmek için. Çok yanlış bu. Sonra Toolbar tek renk. Yani mesaj yazarken üstte B kalın yazı, İtalik yazı falan işaretleri görünmüyor. ÜStüne gelince açıklama yazısı çıkıyor ama onların bar içinde belirgin olması lazım.

Bir de email sorunu halledemedik. İki onaylı işaretlemişim ve Süper admin olarak giriş yapamıyorm :D. Gülen mi ağlan mı? Diğer süper admin bile düzeltemedi girişi..

Yani Brivium'un suçu değil beliki Xenforo'dan kaynaklanıyor bilmiyorum. Brivium.com'a yazı yazdım cevap bekliyorum. Amacım haksız yere birilerini kötülemek değil, maksat işimiz, işlerimiz hallolsun. Yazık o kadar emek harcadım ve harcayacaksınız, boşa gitmesin..

Bu arada Xenforo 1.5 'de oluyor bu sorunlar birivium ücretsiz temalarda..