• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Yardım Postbit Kabartma

MusaPekel123

Kayıtlı Üye
Reaction score
9
Web sitesi
www.forumexe.net
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
XenForo Sürümü
1.5.x
Merhabalar İkide Bir Rahatsız Ediyorum Ama Ben Bu postbiti nasıl kabarta bilirim

Ekran Alıntısı.PNG

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Şimdi ben de kabartma tozu kullan diye espiri yapacağım olmayacak :)
Kabartma derken? Tam olarak neyden bahsediyorsun?

Creative

Kayıtlı Üye
Reaction score
1
Kabartma yerine kullanmış olduğunuz görsele PS yardımı ile gölge eklerseniz daha güzel duracağını düşünüyorum. :unsure:

Tabii ki bu benim düşüncem, siz nasıl düşünürsünüz bilmiyorum.

Creative

Kayıtlı Üye
Reaction score
1
Görsel olarak göstermiş olduğunuz çıkıntılar kullanıcının bilgilerinin bulunduğu bölge arka planın renginde olmayıp ön taraf ile arka renk tonları farklı olması sebebi ile bu şekilde güzel durabilir.

Ancak sizin paylaşmış olduğunuz görsel üzerinde kullanmış olduğunuz postbit ise direk kullanıcı bilgilerinin bulunduğu bölümün tam ortasında kalıyor, eğer ki aynı görselde ki gibi kabartmalı istiyorsanız kötü duracağını düşünüyorum.

Onun içindir ki kullanmış olduğunuz postbit üzerinde PS ile oynama yaparak alt tarafında gölgelendirme kullanırsanız daha iyi duracağının kanaatindeyim.

Yanlış anlatmadım umarım.

MusaPekel123

Kayıtlı Üye
Reaction score
9
Web sitesi
www.forumexe.net
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Görsel olarak göstermiş olduğunuz çıkıntılar kullanıcının bilgilerinin bulunduğu bölge arka planın renginde olmayıp ön taraf ile arka renk tonları farklı olması sebebi ile bu şekilde güzel durabilir.

Ancak sizin paylaşmış olduğunuz görsel üzerinde kullanmış olduğunuz postbit ise direk kullanıcı bilgilerinin bulunduğu bölümün tam ortasında kalıyor, eğer ki aynı görselde ki gibi kabartmalı istiyorsanız kötü duracağını düşünüyorum.

Onun içindir ki kullanmış olduğunuz postbit üzerinde PS ile oynama yaparak alt tarafında gölgelendirme kullanırsanız daha iyi duracağının kanaatindeyim.

Yanlış anlatmadım umarım.
PS dediğiniz photoshop herhalde peki ben bu postbitş nasıl photoshopla gölge verebilirim veya değiştirebilme gibi imkanım varmı ??

IExlusiva

Kayıtlı Üye
Reaction score
4
Hocam Site Kurucusu Yazıyor Ya Onu Nasıl Şekilli Yapabilirim Görseldeki Gibi

qweqw22211123.PNG

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi