• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Yardım Rep Sistemi

Kasper

Kayıtlı Üye
Reaction score
88
Web sitesi
cyber-warriors.net
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Merhaba arkadaşlar benim xf de rep sistemiyle ilgili bir sıkıntım var xf de hide hack da [HİDE-THANKS] yaptığımızda bildiğiniz gibi beğeni kısmı ile konu içeriği açılıyor ama benim istediğim bu sistem değil vbullletindeki gibi olsun istiyorum örnek olarak http://vbulletin.web.tr/showthread.php/236-vbulletin4-vFCoders-Hide-Hack vb nin hide hack sisteminde [HİDE-THANKS] yapıldığında teşekkür e tıkladığınızda şöle de güzel bir ayarı var [HİDE-THANKS] yapıp konu içeriğini görmek için teşşekür butonunda tıkladığınızda sitemi ayarladığınızda 1 de rep veriyor buy size kalmış nasıl isterseniz onu yapıyorsunuz benim istediğim aynı vb de olduğu gibi olsun içeriği gizliyerek konuyu açan içeriği görmek isteyen üye ise [HİDE-REPLY] mesaj yazsın [HİDE-THANKS] a tıklayıncada birde 1 rep veren sistem olsun istiyorum konuyu açan bu şekilde olduğunda konu açtığında içeriği görmek isteyen her mesaj yazıp hide-thanks içinde 1 rep alsın istiyorum bu konuda yardımınızı bekliyorum beğeni ile içerik açılıyor ama rep puan almıyor yada ben xen sistemini bilmiyorum.

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,031
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
begeni sistemi ile rep sistemi ayri seyler, xfde vbdeki gibi rep sistemi yok.Rep sistemi olsaydi yapilabilirdi.

Kasper

Kayıtlı Üye
Reaction score
88
Web sitesi
cyber-warriors.net
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
begeni sistemi ile rep sistemi ayri seyler, xfde vbdeki gibi rep sistemi yok.Rep sistemi olsaydi yapilabilirdi.
mutlaka yöntemi vardır hocam çünkü bi crack sitesi xenforo scpritti idi vardı o şekilde kullanıyordu onunda içerik anlattığım
gibi çalışıyordu o site kapandı 9 ay kadar önceydi xene geçeceğimi bilsem onlara sorardım

Kasper

Kayıtlı Üye
Reaction score
88
Web sitesi
cyber-warriors.net
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
içerik mesaj yazıyordu üye sonrada beğen gibi rep verdiye düğmeye bastımı içerik açılıyordu vede orda ben açtığım konulardan biliyorum sistem açtığım konuya her yazan vede içeriği görmesi rep ver dediğinde

zaten o sistemi kullanıyoruz hocam ama beğeni iş yapmıyor o sistemde ben ise vb deki gibi olsun istiyorum yöntemi var
ama nasıl onu bilmiyorum.

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
824
Web sitesi
www.xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
içerik mesaj yazıyordu üye sonrada beğen gibi rep verdiye düğmeye bastımı içerik açılıyordu vede orda ben açtığım konulardan biliyorum sistem açtığım konuya her yazan vede içeriği görmesi rep ver dediğinde

zaten o sistemi kullanıyoruz hocam ama beğeni iş yapmıyor o sistemde ben ise vb deki gibi olsun istiyorum yöntemi var
ama nasıl onu bilmiyorum.
Sanırım dediğiniz olayı bu eklenti ile yapmışlar öyle tahmin ediyorum.

https://xenforo.com/community/resources/th-user-experience-rating-reputation-system.4647/

Son düzenleme:

Kasper

Kayıtlı Üye
Reaction score
88
Web sitesi
cyber-warriors.net
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,031
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
bu sitedeki like sistemi rating sistemiyle aynı işi görüyor.Siz sadece mesajı açmak için rating yerine like kullanıyorsunuz,aslında işin özünde ikiside benzer işlevleri yerine getiriyor.Burada aldığınız beğeniler pozitif değerlendirme olarak yansıyor ve 1 puan eklenmiş oluyor bunu değiştiredebiliyorsunuz.Bana kalırsa dark ratings eklentisini kullanın burada olduğu gibi,extra birşey yapmanızada gerek yok.

Kasper

Kayıtlı Üye
Reaction score
88
Web sitesi
cyber-warriors.net
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
bu sitedeki like sistemi rating sistemiyle aynı işi görüyor.Siz sadece mesajı açmak için rating yerine like kullanıyorsunuz,aslında işin özünde ikiside benzer işlevleri yerine getiriyor.Burada aldığınız beğeniler pozitif değerlendirme olarak yansıyor ve 1 puan eklenmiş oluyor bunu değiştiredebiliyorsunuz.Bana kalırsa dark ratings eklentisini kullanın burada olduğu gibi,extra birşey yapmanızada gerek yok.
ratings tam olarak hangisi hocam onu anlıyamadım

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,031
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
sanırım null eklentiden bahsediyorsun,ben bu tarz testleri gerçekleştirmiyorum güvenlik gerekçesinden dolayı.

Kasper

Kayıtlı Üye
Reaction score
88
Web sitesi
cyber-warriors.net
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
sanırım null eklentiden bahsediyorsun,ben bu tarz testleri gerçekleştirmiyorum güvenlik gerekçesinden dolayı.
paylaşımı yapan kişi kendisinin satın aldığını belirtmiş ama ne kadar doğru bilemiyorum.

hocam biraz çalışma mantığını anlatırmısınız bu rating sisteminin örnek olarak nasıl her beğeniye puan alıcak konu açan kişi

OsmanT

Kayıtlı Üye
Reaction score
197
Web sitesi
www.islambeka.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Sadelik iyidir insanlara faydalı bir şey verirsen tutulur gider

Kasper

Kayıtlı Üye
Reaction score
88
Web sitesi
cyber-warriors.net
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Sadelik iyidir insanlara faydalı bir şey verirsen tutulur gider
söylediklerinden bir anlam çıkaramadım kardeşim ama şunu belirtmeliyim benim sistemimde cracking rütbesi olanlar
konu açıp konusuna ne kadar çok üye yazarsa o kadar puan almalı ki konu açsınlar o yüzden bana böle sistem şart.

OsmanT

Kayıtlı Üye
Reaction score
197
Web sitesi
www.islambeka.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
durum böyleyse diyecek yok kardeş

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,031
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
eklentiyle alakalı anlatacak çok birşey yok zaten herşey gördüğünüz gibi.Gördüğünüz ifadelerin bazıları pozitif puan veriyor,bazıları da negatif puan.
Rating sisteminden farkı ise şu;vbde rep puan sayısını siz verebiliyordunuz,bunda öyle değil,her puanlamada +1,0,-1 olarak değerlendirilir.

Kasper

Kayıtlı Üye
Reaction score
88
Web sitesi
cyber-warriors.net
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
eklentiyle alakalı anlatacak çok birşey yok zaten herşey gördüğünüz gibi.Gördüğünüz ifadelerin bazıları pozitif puan veriyor,bazıları da negatif puan.
Rating sisteminden farkı ise şu;vbde rep puan sayısını siz verebiliyordunuz,bunda öyle değil,her puanlamada +1,0,-1 olarak değerlendirilir.
hocam bu plugibi almayı düşünüyyorum ama alıpta işimize yaramazsa beş para etmez en azından tr dildosyasını paylaşırsanız memnun olurum ayarları karışık biraz neyi nasıl yapıcağımızı anlarız elimde satın almış bi üyeden plugin var kendisi belirtmiş satın aldım ne kadar
güvenilir bilemiyorum ama download sayısı 200 lere çıkmış bile.