• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Çözüldü resimdeki yazı

17mart

Kayıtlı Üye
Reaction score
23
Web sitesi
xenforodestek.net
[Forumdar.Com]-timthumb.jpg
siteme resim yüklediğimide resim uzerinde baska site yazısı cıkıyor kendi sitemin yazıyı nasıl atabilirimi acaba

örnek resimi yüklüyorum yardımcı olursanız sevinirim

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,038
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Sitenizi ekleyin bakalım

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,038
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
bu tema şuan kullanılabilir durumda mı?
Üyelere temayı açık hale getirin.Ek olarak sitenizdeki doğrulama epostası gelmiyor.Ayarları bi kontrol edin derim.

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,038
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Kullandığınız temanın yoluna göre path değiştirin: http://forumdar.com/styles/path/xenforo/logo.png
Adresine gittiğinizde resim açılyorsa sorun düzelir.
Şevkinizi kırmak istemem ama siteniz genel bir webmaster forumunu andırıyor.Diğer sitelerin yanında yükselmek için sitelerden içerik kopyalamanın site bi faydası olacağını sanmam.
Ek olarak piyasada oldukça fazla var bu tarz sitelerden,ve siz daha yolun çok başındasınız.Belirli bir üye kitlesi elde etmek istiyorsanız bilgi ve tecrübelerinizin olduğunu konularda forum açın.İyi günler dilerim.

17mart

Kayıtlı Üye
Reaction score
23
Web sitesi
xenforodestek.net
Kullandığınız temanın yoluna göre path değiştirin: http://forumdar.com/styles/path/xenforo/logo.png
Adresine gittiğinizde resim açılyorsa sorun düzelir.
Şevkinizi kırmak istemem ama siteniz genel bir webmaster forumunu andırıyor.Diğer sitelerin yanında yükselmek için sitelerden içerik kopyalamanın site bi faydası olacağını sanmam.
Ek olarak piyasada oldukça fazla var bu tarz sitelerden,ve siz daha yolun çok başındasınız.Belirli bir üye kitlesi elde etmek istiyorsanız bilgi ve tecrübelerinizin olduğunu konularda forum açın.İyi günler dilerim.
saygım sonsuzdur hürmetl ,le karsılarım fikrinizi nacizane bende bir forum yapmayacalısıyorum yardım edek arkadaslara ihtiyac cok genel 3 dalda paylaşım yapmaya calısıyorum