• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Satılık Xenforo Lisansı

stroncow

Kayıtlı Üye
Reaction score
2
Merhaba, 23 Şubat 2018’de satın aldığım xenforo lisansını satıyorum. 23 Şubat 2019 tarihine kadar ücretsiz güncelleme aktiftir. Ayrıca Uİ-X 2 temasını da satıyorum. Proje için satın aldım ancak takım arkadaşlarım ilgisiz kaldılar proje ilerlemedi. Bu nedenle satmak zorundayım. Fiyat konusunda ölücü davranmazsanız memnun olurum.

symbazz

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
Arkadaşım, ciddi alıcıyım. Ciddi bir forum açacağız. Fiyat ne istiyorsun.?

enginkaya34

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
Merhaba, 23 Şubat 2018’de satın aldığım xenforo lisansını satıyorum. 23 Şubat 2019 tarihine kadar ücretsiz güncelleme aktiftir. Ayrıca Uİ-X 2 temasını da satıyorum. Proje için satın aldım ancak takım arkadaşlarım ilgisiz kaldılar proje ilerlemedi. Bu nedenle satmak zorundayım. Fiyat konusunda ölücü davranmazsanız memnun olurum.
fiyat alabilir miyim lütfen?