• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Çözüldü Selz.com ve Xenforo Ücretli Üyelik

Vinsinity

Kayıtlı Üye
Reaction score
10
Arkadaşlar merhaba,

Malum paypal desteğini çekti Türkiyeden. Bende selz.com dan üyelik almayı planlıyorum ve ürettiğim Satın Al butonlarını üye yükseltme sayfasında "abone ol" butonları ile değiştirmeyi planlıyorum. Bunu yapabilmemin bir imkanı var mıdır?

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
831
Web sitesi
www.xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Merhabalar, özel mesaj ile de aynı soruyu sormuşsunuz yöneticilerimizin işlerinden dolayı aksaklıklar olabiliyor bu yüzden konu cevaplamada gecikmeler olabiliyor.
Tam olarak isteğinizi anlayamadım, veya anladığım şu siz satın al butonu satın aldınız veya tasarladınız onları forumun bir yerine entegre etmeyi istiyorsunuz ?

Vinsinity

Kayıtlı Üye
Reaction score
10
Evet hocam. Hesap yükseltmeleri kısmındaji butonlar ile değiştirmek istiyorum. Paypala değil Selz.comdan yapacak ödemeyi kullanıcı.

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
831
Web sitesi
www.xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Evet hocam. Hesap yükseltmeleri kısmındaji butonlar ile değiştirmek istiyorum. Paypala değil Selz.comdan yapacak ödemeyi kullanıcı.
Dediğinizi anladım ücretli üyelik alanındaki paypal'ı kaldırıp istediğinizi yapmak istiyorsunuz ama mümkün değil

Vinsinity

Kayıtlı Üye
Reaction score
10
Dediğinizi anladım ücretli üyelik alanındaki paypal'ı kaldırıp istediğinizi yapmak istiyorsunuz ama mümkün değil
Paymetwall entegrasyonu ile paymentwalldan işlem yapmak istediğimde apide sorun çıkıyor. Profesyonel destek alabileceğim neresi var?

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
831
Web sitesi
www.xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Paymetwall entegrasyonu ile paymentwalldan işlem yapmak istediğimde apide sorun çıkıyor. Profesyonel destek alabileceğim neresi var?
o eklenti hakkında bir bilgim yok ve kullandığımız bir eklenti değil en sağlıklı desteği eklenti entegresini yapan adres ile alabilirsiniz

Vinsinity

Kayıtlı Üye
Reaction score
10
Selz.com ile xenforo altyapısını kullanıp ödeme alan forum var imkansız demişsiniz ama.

MySimS3k®

Emektar Üye
Reaction score
343
Web sitesi
xenforo.com.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
İmkansız değil de onun için eklenti yazılması gerekir

MySimS3k®

Emektar Üye
Reaction score
343
Web sitesi
xenforo.com.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
Eklentiyi incelemeden bir şey söylemek zor ancak mantıken olma ihtimali var gibi :)

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,037
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
şimdi bu selz.com sitesine ödeme yöntemi Türkiye den varmı?
Desteklenen ülkeler arasına baktığımda Türkiyeyi göremedim,diğer ödeme kanallarında da paypal var ancak onunlada işlem yapamazsınız.

Vinsinity

Kayıtlı Üye
Reaction score
10
T
şimdi bu selz.com sitesine ödeme yöntemi Türkiye den varmı?
Desteklenen ülkeler arasına baktığımda Türkiyeyi göremedim,diğer ödeme kanallarında da paypal var ancak onunlada işlem yapamazsınız.
Türkiyeye Wu ile gönderim yapıyorlar. Şu an benim tek sıkıntım ödeme alamamam üyeliklerden. Paymentwallı önerdiler onunda entegrasyonunu yapamadım. Ücretli ya da ücretsiz fark etmez destek arıyorum şu an ama Türkiyede kaynaklar çok az.

lodos

Kayıtlı Üye
Reaction score
24
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Ben Brivium sitesine Xen Product Manager uygulaması içinpayza eklentisi yaptırdım. Ancak çok tuzlu oldu. (200$) Eğer istersen yarı ücreti karşılığında yardımcı olabilirim.