Satıldı Sıfır Gibi Lisans 129 TL Daha Ucuz

loockle

Lisanslı Üye
Daha önceki bir projem için almış olduğum ve şu an boşta olan 1 senelik yenileme süresi dolmuş Xenforo lisansı(1.5.6) bulunmaktadır. Lisans ücreti şu anda 140$'dır. bknz

Yeni Lisans alacak arkadaşlara şu şekilde bir avantaj sunacağım. Ciddi alıcı çıktığı zaman lisans süresini uzatmak için gereken 40$'lık ücreti ben ödeyeceğim ve sizin vereceğiniz mail adresinin değişmesi için ticket açacağım.

Normal şartlarda lisans ücreti 140$*3.64= 509,6 TL'dir. Ben sizden 380 TL istiyorum. Bu şekilde lisans güncellemesi yeni yapılacağı için hiç kullanılmamış sıfır lisans almış gibi olacaksınız ve 129,6 TL kara geçmiş olacaksınız.

Sistemde kayıtlı olan mail adresim aktif olarak kullandığım bir mail adresi bu sebeple mail adresini devir edemem. Bu yüzden ticket açıp sizin belirttiğiniz mail adresi ile değiştirilmesini istiyorum. Mail adresi değiştirme talebinden önce ücreti talep etmekteyim. TürkTelekom Arge İstanbul/Ümraniye'de çalışmaktayım isteyen arkadaşlarla yüz yüze alışverişi yapabiliriz.

r10: bariskorzay

Keyhole

Kayıtlı Üye
Aslında kendi sitesinden satın almak en doğru çözüm ama yabancı site iletişim sıkıntısı yaşanırmı yaşanmaz mı belli değil. Atrıca ödeme sadece paypal sanırım. Bu şartlarda kafa iyice karışıyor.

OsmanT

Kayıtlı Üye
Aslında kendi sitesinden satın almak en doğru çözüm ama yabancı site iletişim sıkıntısı yaşanırmı yaşanmaz mı belli değil. Atrıca ödeme sadece paypal sanırım. Bu şartlarda kafa iyice karışıyor.
Sorun yaşamazsın alabiliyorsan al iletişimlik mevzun pek olmuyor

Keyhole

Kayıtlı Üye
Satıcıyla sorun yaşayacağımı bende düşünmüyorum ama çok fazla bilinen bir platform değil. En büyük forumlarda bile bilgi ve bilgili çok az. Kafada bir sürü cevap bekleyen soru var. Bu sorulara cevap bulamadan almak mantıksız geliyor. Bana xenforo yu iyi bilen biri lazım tanıdığın kimse var mı kardeşim?

OsmanT

Kayıtlı Üye
Satıcıyla sorun yaşayacağımı bende düşünmüyorum ama çok fazla bilinen bir platform değil. En büyük forumlarda bile bilgi ve bilgili çok az. Kafada bir sürü cevap bekleyen soru var. Bu sorulara cevap bulamadan almak mantıksız geliyor. Bana xenforo yu iyi bilen biri lazım tanıdığın kimse var mı kardeşim?
Var sadece xenforo değil başka alanlarda uzman arkadaşlar var sana özel eklenti bile yazarlar sen lisans almadan önce ne yapacağını bil hesabını iyi yap karanbole işler istenen sonuçlara ulaştırmaz bir işe niyet aldınmı iyi ve güzel bir iş ise gelen düşüncelere kapılma sade olan çok geniş kitlelere hitap eden forumlarda var

Keyhole

Kayıtlı Üye
Haklısın kardeşim. Ben Kocaeli de yaşıyorum. www.kocaeliforum.com domain var. Forumu bu isme kurup nasip ise Kocaeli genelinde popüler bir forum oluşturmayı düşünüyorum. Rica etsem bana bu işleri bilen bahsettiğin arkadaşlara ulaşabileceğim iletişim bilgilerini yollayabilir misin?

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Bu istekleriniz ücretsiz mı olacak? Yoksa ücret karşılığında mı?