• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Çözüldü Son Yazılan Mesajları Toplu Gösterme

erkanisanmaz

Kayıtlı Üye
Reaction score
6
Web sitesi
sosyalbilgiler.biz
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Sitede baktım ama bulamadım.
Sitemizde günlük atılan mesaj sayısı yüksek olduğu için gönderilen mesajların takibi zor oluyor. Tek tek tüm konulara girmek gerekiyor.
Şu anda mevcut olan Yeni mesajlar butonunu tıklandığında sadece konu başlıkları çıkıyor (Linkin üzerine geldiğimizde ise konunun ilk mesajını gösteriyor) bunu bir adım ileri alarak son gönderilen mesajı altında gösterebilmek mümkün mü?

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,035
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Sadece son yazılan mesajları doğrudan görmek biraz zor,xf de bununla alakalı bi eklenti yok malesef,ama sql kullanarak ayrı sayfada gösterilebilir,yada en yeni mesajı ilk başta göstermek için alttaki eklentiyi kullanabilirsiniz.
https://xenforo.com/community/resources/th-newest-post-first.834/
bu daha iyi bir çözüm olur sizin için,bu eklentiyle üyeler kendine göre konu görüntüleme ayarlarını yapabilir.