• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Şu Sitedeki Ateşli Tasarımı Nasıl Yaparız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oRasyonel

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
Selamun Aleyküm Beyler Şu Sitedeki Ateşli Tasarımı Nasıl Yaparız

upload_2017-7-5_20-40-10.png

Bu Tasarımın Olduğu Site
https://exelance.org/
Lütfen Yardımcı Olurmusunuz

ovunc

Emektar Üye
Reaction score
227
Web sitesi
xenforotr.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Xenfocus temasını düzenlemiş ole çok ta hoş bir tasarım değil, sayfa üzerinde bir çok hata var.
Bence böle abartılı şeylere özenmeyin içerik önemli.

Sayfa Bg'si
https://exelance.org/loca/styles/aperture/xenfocus/background/backgroundImage2.jpg

Video :

Kod:
<video autoplay="" loop="" mute="">
<source src="https://exelance.org/loca/alev.webm" type="video/webm">
</video>
Güvenlik platformu ama açık dolu.

itskemalyzzlex

Kayıtlı Üye
Reaction score
3
Web sitesi
uzh4ck.unaux.com
peki hocam bu cam gibi nasıl yapıcaz hani içinden gözukuyor ya bg içinden gözukuoy ronu nasıl ayarlarız bide verdiğiniz videoları nasıl koyarız ?

lütfen yardımcı olun bu videoyu nereye ekliyoruz ?

bu videoyu nasıl ekleriz ?

allah aşkına biri cevap versin içim yedim saatlerdir kontrol ediyorum hiç mi yok forumda biri ?

Plugindestek

Kayıtlı Üye
Reaction score
4
Web sitesi
exelance.org
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Xenfocus temasını düzenlemiş ole çok ta hoş bir tasarım değil, sayfa üzerinde bir çok hata var.
Bence böle abartılı şeylere özenmeyin içerik önemli.

Sayfa Bg'si
https://exelance.org/loca/styles/aperture/xenfocus/background/backgroundImage2.jpg

Video :

Kod:
<video autoplay="" loop="" mute="">
<source src="https://exelance.org/loca/alev.webm" type="video/webm">
</video>
Güvenlik platformu ama açık dolu.
Bunları her siteden bulabilirim bende bunun neyini saklıcaklar ve Ne açıkları var zerre açıkları da yok kötüleme amaçlı laf atma hacklendiğiniz günleri çabuk unutuyorsunuz(!).

MySimS3k®

Emektar Üye
Reaction score
343
Web sitesi
xenforo.com.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
Bunları her siteden bulabilirim bende bunun neyini saklıcaklar ve Ne açıkları var zerre açıkları da yok kötüleme amaçlı laf atma hacklendiğiniz günleri çabuk unutuyorsunuz(!).
Kim ne zaman hacklemiş bir açıklar mısınız?

Bahsettiğiniz sitenin sahibi benim ve bugüne kadar hacklemeye çalışan çok oldu fakat başarılı olamadılar kaldı ki nice büyük siteler hatta devlet siteleri hackleniyor bir sitenin hack yemiş olması sitenin kalitesiz olduğu anlamına gelmez bu konularda yeteri derecede bilgi sahibi olmadan yorum yapmanızı doğru bulmuyorum

ovunc

Emektar Üye
Reaction score
227
Web sitesi
xenforotr.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Pardon bende anlayamadım şu hack olayını gelde bir anlat bizim sitede olur mu? Bak profilde site yazıyor.

Bu iş çocuk oyuncağına döndü. 3 tane uygulama kullanmayı öğrenen hacker olup, ahkam kesiyor. Her işin bir adabı var, örf adet kelam bilmeyene sonradan ne desek boş.

Değer verdiğimiz, bir adres kibar yazmaya çalıştım sayfa ve konu kirlenmesin, sen bize uğrarsın olur mu?

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
@MySimS3k® , @ovunc , @Plugindestek konuyu dağıtmayalım lütfen. Aksi halde konu açan kişinin çözümünü üretemeden kitlemek zorunda kalırım. Lütfen konuyu dağıtmayalım.

ovunc

Emektar Üye
Reaction score
227
Web sitesi
xenforotr.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
@Emre konuyu dağıtan yok.
Sen hangi açı ile okuyorsun bu konuyu?
Bir arkadaş talepte bulunmuş bizde yardım edelim diye cevap yazdık.
Çoluk çocuk ile uğraşmam sen dilersen bu üyenin Ip lerine bir bak bakalım kaç tane üyeliği var.
Konuyu da kilitlersen kilitle. Ben kimseden emir almam.

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
@ovunc arkadaşın isteği;

peki hocam bu cam gibi nasıl yapıcaz hani içinden gözukuyor ya bg içinden gözukuoy ronu nasıl ayarlarız bide verdiğiniz videoları nasıl koyarız ?

allah aşkına biri cevap versin içim yedim saatlerdir kontrol ediyorum hiç mi yok forumda biri ?
Sohbetiniz;
Kim ne zaman hacklemiş bir açıklar mısınız?

Bahsettiğiniz sitenin sahibi benim ve bugüne kadar hacklemeye çalışan çok oldu fakat başarılı olamadılar kaldı ki nice büyük siteler hatta devlet siteleri hackleniyor bir sitenin hack yemiş olması sitenin kalitesiz olduğu anlamına gelmez bu konularda yeteri derecede bilgi sahibi olmadan yorum yapmanızı doğru bulmuyorum
ve

Pardon bende anlayamadım şu hack olayını gelde bir anlat bizim sitede olur mu? Bak profilde site yazıyor.
Bu iş çocuk oyuncağına döndü. 3 tane uygulama kullanmayı öğrenen hacker olup, ahkam kesiyor. Her işin bir adabı var, örf adet kelam bilmeyene sonradan ne desek boş.
Değer verdiğimiz, bir adres kibar yazmaya çalıştım sayfa ve konu kirlenmesin, sen bize uğrarsın olur mu?
Ayrıca ben burada emir göremedim? Nerede vermişim emir?
@MySimS3k® , @ovunc , @Plugindestek konuyu dağıtmayalım lütfen. Aksi halde konu açan kişinin çözümünü üretemeden kitlemek zorunda kalırım. Lütfen konuyu dağıtmayalım.
Bak orada LÜTFEN diye belirtmişim. Lütfen demek ne zamandan beri Emir olmuş?

Lütfen konuyu dağıtmayalım.

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,036
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x

Mesajında ne istediğini anlayabilen olsa yardımcı olacak,ayrıca konu sahibi başkası.
Lütfen başka bir konu aç,müsait olan arkadaşlarımız illaki ilgilenecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...