• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Yardım Tema üzerinde yaptığım değişiklerde hata alıyorum.

MBoz

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
XenForo Sürümü
2.x.x
Durduk yere her şey normalken tema üzerinde değişiklik yaparken bu hatayı aldım.
"Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir. "
Nasıl düzeltebilirim? Hiçbir eklenti kullanmıyorum.
Admin kontrol panelden tema özelliklerinden About us yazan yeri Hakkımızda yapıcaktım, yani bu kadar basit bi işlem her türlü değişiklikte veriyor bu hatayı.

+
İngilizce dilinde hata ;
Oops! We ran into some problems.
Oops! We ran into some problems. Please try again later. More error details may be in the browser console.

hata.png

ReyZ

Kayıtlı Üye
Reaction score
1
Merhabalar. Xenforonun 0 full kurulum paketinde ki (yolunda bulunan) \src\XF\Template Templater.php adında ki phpyi sitenize tekrardan aktarın çözülecektir ben böyle çözdüm. Çözemezseniz mesaj atın

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,036
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Bu problem hersey olabilir, yazılım hatası,sunucu hatası. Tarayıcının konsoluna bakın.