• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Çözüldü Ücretli Üyelikler

Volkan Yıldız

Kayıtlı Üye
Reaction score
12
Web sitesi
www.vikingsturkey.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Merhaba, malumunuz paypal'ı kullanamıyoruz. Benim de, sitem için ücretli üyelik oluşturmam lazım fakat işin içinden çıkamadım.

Kullanıcılar bana banka havalesi-eft yoluyla ücreti gönderirler. Ben de manuel olarak bir rütbe veririm diye düşündüm. Fakat kullanıcı grubunun 1 aylık olması gerekiyor. 1 ay sonra otomatik olarak "Premium" kullanıcı grubundan, o üyeyi çıkaracak.

Manuel olarak kendim yaparım dedim fakat bunun satışının orta düzeyde olacağını düşünüyorum. 30-40 kişi ile tek tek mi ilgilenmem gerekiyor? Bunun için bir şey yapılamaz mı?

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,037
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x

Volkan Yıldız

Kayıtlı Üye
Reaction score
12
Web sitesi
www.vikingsturkey.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Evet görmüştüm, benim dediğim şekilde yok sanırım. Mecburen kesinti yaptıracağız.

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,037
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Bu sistem sizin dediğiniz biçimde çalışır,online olarak yapılan ödemeler ile kullanıcı yükseltmeleri otomatik yapılır.Süre sonra ererse de sistem üyeyi gruptan çıkaracaktır.

Volkan Yıldız

Kayıtlı Üye
Reaction score
12
Web sitesi
www.vikingsturkey.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Bu sistem sizin dediğiniz biçimde çalışır,online olarak yapılan ödemeler ile kullanıcı yükseltmeleri otomatik yapılır.Süre sonra ererse de sistem üyeyi gruptan çıkaracaktır.
Biliyorum ama bu tarz aracılar hep komisyon alıyor. İlginiz için teşekkür ederim.

premiumturkey

Kayıtlı Üye
Reaction score
56
Web sitesi
cracking.ml
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Paypalın kapanması hiç iyi olmadı bu tür ödemelerde en sağlıklı yok banka ödemesi payza paymentwall gibi ödeme sistemlerini deneme fırsatını bulmadım fakat şuan için banka ödemesi tercih edilen yol arasında.