• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Yardım Üye olamama sıkıntısı

suayp23

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
XenForo Sürümü
2.x.x
Site Adresi
https://www.islamievlilik.net/forum
Merhaba forumumda şöyle bir durum var.

www.islamievlilik.net/forum

Benim forumumda üye olmaya çalışırken kullanıcı kaydı yapılıp en son kayıt ol tuşuna tıklandığında tarayıcı hatasından kaynaklı işlem yapılamadı diyor ama admin panelinden bakıldığında kullanıcı kaydı gerçekleşmiş görünüyor.doğal olarak siteye üye olamadığını zanneden kullanıcı siteden gidiyor.

Birde forumun admin paneline girişte şöyle bir uyarı veriyor.
  • Sunucunuzun fpassthru disable_functions php. ini Direktifi ile temel bir çekirdek php işlevi devre dışı bırakıldı. Bu XenForo beklenmeyen sorunlara neden olur.

serdarsalda

Kayıtlı Üye
Reaction score
1
hocam bu eklentı lerden dolayı olabilir tahmınımce onlardan son zamanlarda ekledıgınız eklentılerı bir devre dısı bırakıp deneyın php sürümünüz son surum olsun hep o hatadan pek bişey olmaz calısır forum yıne bende öle kullanıyorum

suayp23

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
Extra bir eklenti de yüklü değil gerçi ama PHP sürümünden olabilir dediniz
ona bi bakayım

DiweyDays

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
Hocam bizdede ayni sorun vardi hostinge bildirdik onlar fonksiyonu kapatiyorlar yada aciyorlar fpassthru