• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Çözüldü Üye terfileri

MusaPekel123

Kayıtlı Üye
Reaction score
9
Web sitesi
www.forumexe.net
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
XenForo Sürümü
1.5.x
Merhaba yetkiler ve sayın kullanıcılar benim forumexe.net site açtım xenforo 1.5 sürüm var ben otomatik terfi sistemini kullanmak istiyorum ama terfi ederken mesela kullanıcı rankı üye 30 mesajda terfi edimesi gerekiyor hırslı rankına terdi ediyor ama üyr rankı gitmiyor bunu. Çözümü varmıdır

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,036
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Üye ranki dediğin neresi tam olarak ?dediğine göre bir yer değişiyor.
Bahsettiğiniz kısım üyenin grubunu değiştirmez.Sadece görünen metni değiştirir oda özel başlık alanıdır.

SelcukCUKUR

Kayıtlı Üye
Reaction score
7
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Terfi sistemi yalnızca title değiştirmektedir, XenForo'da sizin istediğiniz vBulletin sistemindeki rank ve title değişmesi ama bu ancak eklenti ile olabilcek birşey xenforo'nun kendi sisteminde mevcut değil biraz araştırıp eklentiyi bulabilirsem konuya ekleyeceğim. @MusaPekel123

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,036
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Mevcutta öyle bir eklenti yok benzer bı eklentiyi xf 2 sistemine göre yazmıştım.
Henüz yayinlamadim muhtemelen ücretli olur yayinlarsam.

MusaPekel123

Kayıtlı Üye
Reaction score
9
Web sitesi
www.forumexe.net
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Yine Aynı Şekilde Oluyor Benim İstediğim mesela rankı moderatör bir bellir miktar süre veya konu açma ile otomatik olarak MODERATÖR rankı silinip yerine ADMİN rankı gelmesini istiyorum.

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
@MusaPekel123 , Sitenizdeki ayar Puan durumuna göre mi ilerliyor yoksa Mesaj sayısına göre mi?

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Kayıtlı kullanıcı seçenekleri ayarlarına girip, "Kullanıcı başlığı ödül kriterleri" seçeneğinde görülen bölümü "Puan" seçeneğini "Mesaj" olarak değiştirip "kaydet" düğmesine tıklayın ve tekrar deneyin.

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Site bilgilerinizi bana özel mesaj ile iletir misiniz? Giriş yapıp kontrol edeyim. Sonuçları buraya size de iletirim.

İşlem sonucu;
Ayarlarınız düzenlenmiştir. Mesaj sayısına göre kullanıcının rütbesi aşağıdaki gibi gözükmektedir.
Adsız.png
Bana iletmiş olduğunuz kullanıcı şifrenizi değiştirmenizi önemle rica ederi, iyi forumlar dilerim.
Emre Y.

MusaPekel123

Kayıtlı Üye
Reaction score
9
Web sitesi
www.forumexe.net
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Site bilgilerinizi bana özel mesaj ile iletir misiniz? Giriş yapıp kontrol edeyim. Sonuçları buraya size de iletirim.

İşlem sonucu;
Ayarlarınız düzenlenmiştir. Mesaj sayısına göre kullanıcının rütbesi aşağıdaki gibi gözükmektedir.
Ekli dosyayı görüntüle 1969
Bana iletmiş olduğunuz kullanıcı şifrenizi değiştirmenizi önemle rica ederi, iyi forumlar dilerim.
Emre Y.

Sağolun Orada Rank Gördüğünüz Gibi Forum Üyesi Yazıyor Ben Onu Değiştirme istiyorum

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Aşağıdaki bölümü kendine göre düzenle.