• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

XF 1.X Uyumlu UserProfileCover_1.2.6 Türkçe

OsmanT

Kayıtlı Üye
Reaction score
197
Web sitesi
www.islambeka.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
UserProfileCover_1.2.6 kapak resmi koyma eklentisi. Türkçeleştirdim ve denedim sorunsuz çalışmaktadır.
Kurullum:Dosyayı indir.
http://www.toneller.com/osi/UserProfileCover.rar

Upload
klasöründeki dosyaları ana dizine yükleyin.
Sitenize admin girişi yapın Seçenekler / Kurulum Yeni Eklenti Yükle XML klasöründeki addon-Brivium_ProfileCover xml dosyasını yükleyin. Yükledikden sonra admin sayfası anasayfa/seçenekler/Brivium - Profil Kapak Resmi açılan sayfada resmin nerede görünmesini isterseniz seçin ve kaydedin. Daha Sonra Kullanıcılar/Kullanıcı Grubu İzinleri/Registered açılan sayfada Üye profil kapak resmi kullansın mı?: izin ver Üye kapak resmini silebilsin mi?: izin ver
Maximum profil kapak resmi (KB): buraya boyut girin kaydet tamam.
Daha sonra profil sayfanıza girin kapak resmi sekmesine tıklayın resmi yükleyin işlem tamam.
Örnek resim.

Kasper

Kayıtlı Üye
Reaction score
88
Web sitesi
cyber-warriors.net
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
eline sağlık güzel eklenti tr olması ayrıca mükemmel