• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

VİDE HACK SİTE BİLGİLENDİRMESİ

MusaPekel123

Kayıtlı Üye
Reaction score
9
Web sitesi
www.forumexe.net
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Altında hala don bağlı bu uşaklar, hiç bir zaman olamayacakları boyundan büyük işlere sadece bu şekilde şerefizce erişmeye çalışıyorlar.
Bu aşalık adiler, (dikkat edin küfretmiyorum ergenin adı "Kemal") hakkında elimden ne gelirse yapacağım şu saaten itibaren atacakları her adımda sonu ne olursa olsun suçlular. Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı'na,

Kullanılan, IP'ler
Üzerlerine kayıtlı diğer domain adresleri
Daha önce yaşanan buna benzer olaylar,
Yönetim ekiplerinde yer alan tüm nicklerin,

IP bazlı araştırılması ve GEREKLİ CEZAİ işlemin uygulanması adına başvurumuzu ilettik.

Bu konuyu eşek gibi takip edeceklerini biliyoruz bu yüzden haklarında yapılan başvuruyu, aşağıda verilen numaralardan kontrol edebilirler.

Tel : 0 312 462 55 00
0 505 318 00 98
0 505 318 00 99

Faks : 0 312 462 55 09

E-Posta : siber@egm.gov.tr

Kullandıkları scriptlerin tamamının null olması ve bu sisteminin kötüye kullanılmasından dolayıda Official adresler üzerinde gerekli yaptırımların eksiksiz ve ivedi şekilde alınması adına bildirimler yapılmıştır.

Son olarak barındıkları sunucu hizmeti aldıkları servis sağlayıci ile iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapacağız.
Maddi ve manevi ne gerekiyorsa yapılacağını beyan ederiz.

Bu iş çok keyif verici olacak.

ÖVÜNÇ BEYDEN ALINTIDIR

Ekli dosyalar

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
831
Web sitesi
www.xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Tam olarak olayı anlayamadım detaylı bir şekilde açıklar mısınız.

Special

Kayıtlı Üye
Reaction score
4
Bu elemanlar, xenforo destek sitelerinde yöneticilerin nickleriyle, xenforo kullanıcılarına giderek, örneğin, xenforo.web.tr den diesel ben.

Sitenizde yardıma ihtiyaç varmış login verin yardımcı olayım dedikten sonra. Siteye index atıyorlarmış.

MusaPekel123

Kayıtlı Üye
Reaction score
9
Web sitesi
www.forumexe.net
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x

Bu elemanlar, xenforo destek sitelerinde yöneticilerin nickleriyle, xenforo kullanıcılarına giderek, örneğin, xenforo.web.tr den diesel ben.

Sitenizde yardıma ihtiyaç varmış login verin yardımcı olayım dedikten sonra. Siteye index atıyorlarmış.

Kullanıcın Bahsettiği gibi forum site sahiplerinin kullanıcı ve admin panel şifrelerini alıp kendilerini mesela Ben DieseL kendi adım budur şekline tanıtara en çokta bu xenforo yardım sekmelerinde dolaşan bir veled team grubudur. Türk sitelerine index atıp övünen cinslerdendir. Ama Sağolsun Övünç Ve diğer xenforo destek sahiplerini yardımı ile siber suç bakanlığına sikayette bulunduk kendi siteleri null bir script http://vicehack.org/ Kapanmıştır.

wakon5544

Kayıtlı Üye
Reaction score
4
@MusaPekel123 şuç sende nie bilgilerini veriyorusun ? ben kaçtane öyle bildirim alıyorum direk banlanıyor tabiki bunlar birde iplerine ddos :)

IP Adresinizden bu sayfaya gelen aşırı istek nedeni ile erişiminiz engellendi.
10 saniye sonra yeniden erişimi deneyiniz.

yöncüde barınıyorlar ne bekliyorsunuz:D ddos koruması var yöncünün abow

bahoo

Kayıtlı Üye
Reaction score
11
Web sitesi
www.white-web.org
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
geçmiş olsun başkan hak ettikleri cezayı bulurlar inşallah.