• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Yardım Warez Sürümden Lisanslıya Geçiş

heli

Kayıtlı Üye
Reaction score
1
Merhabalar...

Warez url adresi paylaşmak yasaktır.

Yukarıdaki siteden Warez XenForo kullanacağım fakat lisans alana kadar.
Lisans aldıktan sonra tertemiz bir geçiş yapabilir miyim, bunu nasıl yaparım? Herhangi bir risk doğurur mu bunları söylemenizi istiyorum lütfen.

Teşekkür ederim...

Url tarafımca kaldırılmıştır. - @Emre -

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Sizin için null olan bir sistemi kimse oturup tek tek kodları inceleyerek düzenleme yapmaz.

Bunun yanı sıra sistemi null olarak kullanıp ardından temiz bir güncelleme diyorsan yine risk altında olursun.

Sana bir de ufak bir uyarı verdim. Lütfen bir daha ki sefere null, warez, crack, serial gibi yasa dışı şeyler paylaşmayın.

heli

Kayıtlı Üye
Reaction score
1
Sizin için null olan bir sistemi kimse oturup tek tek kodları inceleyerek düzenleme yapmaz.

Bunun yanı sıra sistemi null olarak kullanıp ardından temiz bir güncelleme diyorsan yine risk altında olursun.

Sana bir de ufak bir uyarı verdim. Lütfen bir daha ki sefere null, warez, crack, serial gibi yasa dışı şeyler paylaşmayın.
Bir kaç yere baktım. Lisanslı dosyaları, lissansız dosyaların üzerine yazdırın diyordu. Bu işe yarar mı?

Emre

it's over
Kayıtlı Üye
Reaction score
265
Web sitesi
xfdestek.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
MySQL bilgilerini toplamadıklarını nereden biliyorsun?