Xenforo 2.2 güncellemesi hk

robotikforum

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
Daha önce de ve yaşadım hani her güncelleme geldiğinde bu sorunu yaşamaktan yoruldum güncelleme işlemini yapma sıram

1-ThemeHouse UİX eklentisini güncelledim ( Temayı güncelleyebilmek için )
1.1-Ve bir sorun olmadı eklenti başarıyla güncellendi sonrasında ThemeHouse stylelleri bölümünde temanın güncelleme sistemi aktif oldu
1.2-Temayı güncelle butonuna bastım ve 2.2.0.1 sürümü olan en son sürümü kurdum yine bir sorun oluşmadı

2-Yukarıda ki işlemlerden sonra xenforo güncellemesini yaptım butona tıkladım güncelleme tamamlana kadar bir sorun yok güncelleme tamamlandı ve görüntü bu linkteki gibi Screenshot oldu şablonları eşitlemediğimdendir dedim şablonları oto eşitle dedim sonuç gene aynıydı sonra her şeyi sildim ve aldığım yedeği geri yükledim şuan site aktif durumda

Benim sorum ise şu en doğru güncelleme sırası nedir? Yani bir sorunla karşılaşmamak için ne yapmam gerek önce xf sonra temayı mı? Güncellemem gerek yani daha önce böyle yaptım bir sorun olmamıştı diğer türlü yaptığımda sorun yaşamıştım şimdi ise bu şekilde sorun yaşadım belki unutmuşta olabilirim ama bir sorun yaşamamak için nasıl bir sıralama ile güncelleme işlemini yapmam lazım.

serdarsalda

Kayıtlı Üye
Reaction score
1
Tum eklentileri devre disi birak bazi eklentiler 2.2 uyumlu olmadigi icin forumu bozar ve sizde tema ile ilgili olduğunu dusunursunuz

Yedek al _eklentileri devre disi birak _yukselt_ temani kur _ eklentileri tek tek etkinleştir hatali olani guncelle yada sil

kskobi

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
bbcode uyumu hala yapilmamiş sanirim