Kaynak ikonu

XenForo 2 SMS Onaylı Üyelik - SMS Confirmation [Paid] 1.2.3

Satın almaya izin yok (TRY120.00)

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
apocalypse Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo 2 SMS Onaylı Üyelik - SMS Confirmation - Sms onaylı üyelik sistemi ile üyelerine geniş haklar verin.

Arkadaşlar, ihtiyaçları karşılamak üzerine bu eklentiyi geliştirmeye karar verdim.

SMS Onaylı Üyelik Sistemi, üyelerinizin telefon numarasını doğrulamak için SMS gönderimi ve oluşturulan kodu panel üzerinden girerek doğrulanması prensibine dayanmaktadır.

Eklentinin özellikleri aşağıdaki gibidir.
  • SMS onaylı olan ve olmayan üye grubu kullanıcıları için dilediğiniz biçimde izinleri verebilme,
  • Panel üzerinden üyelerinize SMS yoluyla mesaj gönderebilme imkanı...
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Son düzenleme:

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
sms hizmeti veren bir firmalardan (Mutlucell,dakik,vatansms ) sms paketi satın alacaksınız.
Bu eklenti size servislerin Xenforo yazılımıyla entegrasyonu sağlar.

aleo

Kayıtlı Üye
Hocam 2 sorum olacak, bu numaraları biz toplayabiliyor muyuz yani listesi var mı? İkincisi eklenti ve aylık sms paketi (19 ₺) dışında bir ücret ödüyor muyuz?

aleo

Kayıtlı Üye
Tekrar rahatsız ediyorum ama ben siteye her giriş yaptığında sms doğrulaması alsın istiyorum hesap güvenliğini sms doğrulamasıyla sağlamak istiyorum. Her giriş yaptığında telefonuna sms gelsin o kodla siteye girebilsin, böyle bir şey mümkün mü?

rootksk

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Aynı numara ile kaç kere doğrulama yapılabileceği gibi bir ayar koyulabilir mi eklentiye ? Bot üyelikler açıp tek numara ile 100 lerce üyelik doğruluyorlar

SANCAKBEY

Lisanslı Üye
Bir kullanıcı tek numara ile tek hesap doğrulama güncellemesi ne zaman gelecek belirlenen bir süre varmı?
Yönetici panelinde kullanıcı adı & e-posta & numara gösteren bir liste varmı?

TC Doğrulama eklentisi yukarıda bahsedilen listeye kullanıcı AD ve SOYAD ekleyecek şekilde ayarlanabilir mi?
Yani listede Kullanıcı adı - Ad ve Soyad - Tel no - E-posta gösterilecek.

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Bir kullanıcı tek numara ile tek hesap doğrulama güncellemesi ne zaman gelecek belirlenen bir süre varmı?
Doğrudan süre veremem ama bir sonraki versiyonda bu düzenlemeyi yapacağım.
Yönetici panelinde kullanıcı adı & e-posta & numara gösteren bir liste varmı?
Doğrulayan kullanıcıları gösteren bir listemiz mevcut evet, kullanıcı adı & numara detayları yazıyor.
TC Doğrulama eklentisi yukarıda bahsedilen listeye kullanıcı AD ve SOYAD ekleyecek şekilde ayarlanabilir mi?
Yani listede Kullanıcı adı - Ad ve Soyad - Tel no - E-posta gösterilecek.
TC kimlik ve SMS sistemi ayrı eklentiler olduğu için ikisinin ortak bir sistem gibi değerlendirip ayrı bir versiyon çıkılması gerekiyor bu durumda.
Daha önce geliştirmiş olduğum Gelişmiş doğrulama sistemide mevcuttur.
Kullanıcı profiline göre Eposta & TC kimlik & SMS & Dosya kontrolü & Manuel moderation sisteminin birleştirilmiş halidir. Henüz beta versiyondadır.

2290

SANCAKBEY

Lisanslı Üye
Gelişmiş doğrulama sistemi güzel ama diğer kullanıcıların bu bilgileri görüntülemesi sakıncalı.
Kullanıcıların profilinde Tel & Sms & Ad & Soyad & Tc gösterilecek mi? ve bu bilgilere admin panelinden erişebilecekmiyiz?