• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

XF 2.X Uyumlu Xenforo 2 versiyon tavsiyesi

deli56

Kayıtlı Üye
Katılım
19 Tem 2017
Mesajlar
20
Reaction score
4
Puanları
3
Yaş
41
Web sitesi
yerliforum.com
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
XenForo Sürümü
2.x.x
Site Adresi
https://siteadresi.com
1. Selamun Aleykum. Arkadaşlar xenforo lisan surem aylar önce bitmiş. En son erişe bildigim 2.0.7 Şuan kurulu forum x1 üzerine. Hepsini kaldırıp 2 ci versiyona geçmek istiyorum. 2.0.0 ile 2.0.7 seçimler arasından hangisin kurmam daha akıllıca olur. Yani tamalanmış versiyon olarak. Beta filan oluyormu bunların arasında? Size hangi versiyonu kurmalıyım?

2. Birde yeni kurulacak x2 versiyonı forum için gerekli eklentilerin ismin yazın lutfen. Bir forumda olmasi gereken eklentiler hangileri? Hangi ayarları yapmalıyız, forumun duzgun calismasi icin? Konuyla ilgili uygun linkler varsa gonderin okuyum lutfen. Yoksa kendi tavsiyelerinizi verin. Tesekkurler.
 
Üst