• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Dil Dosyası XenForo 2.x için Türkçe dil dosyası neredeyse hazır...

pLay4wiN

Kayıtlı Üye
Reaction score
9
Merhabalar,

XenForo 2.x için Türkçe dil çevirisini neredeyse tamamladım.

Çevirinin resmi ve genel kullanıma uygun olmasını ve herkes tarafından indirilip kullanılabilmesini amaçladığımdan, dil dosyasını hiçbir şekilde reklam içermeyecek şekilde ve Türkçe imlâ ve yazım kurallarına özellikle dikkat ederek hazırladım.

Ziyaretçilerin ve üyelerin görüntüleyebildiği ve kullanabildiği bölümlerin neredeyse tamamını Türkçeleştirdim. Admin kontrol paneli bölümlerinin çevirisine ise halen devam ediyorum...

Yakın zamanda (ön gördüğüm süreç bir hafta, on gün) çeviriyi tamamen bitirmiş ve tamamen Türkçeleştirilmiş dil dosyasını da buradan paylaşıyor olurum.

Dosyanın çevirisi henüz tamamen bitmediği için dosyayı şu anda konuya eklemiyorum.

Dosyanın şu anki halini isteyen olursa bana mesaj atabilirler.

Bilginize,
İyi forumlar...

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,036
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu