• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Çözüldü xenforo alt bölümlerin ana sayfada görünmesi

Renksizgazete

Lisanslı Üye
Reaction score
120
Web sitesi
www.flatcast.biz
PHP Versiyonu
PHP v5.3.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Hocam örnek bölüm ismi xenforo sorunları bu bölümün 2 tane alt bölümü var örnegin xenforo lisans sorunları digeride xenforo seo sorunları bölümüzdeki alt bölümler forum ana sayfa nasıl gösterebiliriz alt bölüm isimleriyle mesela bölümün altında yazıyor altbölümler asagı dogru ok isareti gibi bir sey var ona basınca gözüküyor ama ben istiyorum ki bölüm adı gibi ana sayfada alt bölümlerde gözüksün

MySimS3k®

Emektar Üye
Reaction score
342
Web sitesi
xenforo.com.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
Hocam örnek bölüm ismi xenforo sorunları bu bölümün 2 tane alt bölümü var örnegin xenforo lisans sorunları digeride xenforo seo sorunları bölümüzdeki alt bölümler forum ana sayfa nasıl gösterebiliriz alt bölüm isimleriyle mesela bölümün altında yazıyor altbölümler asagı dogru ok isareti gibi bir sey var ona basınca gözüküyor ama ben istiyorum ki bölüm adı gibi ana sayfada alt bölümlerde gözüksün
Stil Özellikleri: Forum Listesi'ne gidin ve Show sub-forums popup başındaki tıkı kaldırın
249 - 'XenForo Destek - Eklenti ve Tema Sitesi.jpg
250 - 'XenForo Destek - Eklenti ve Tema Sitesi.jpg

Renksizgazete

Lisanslı Üye
Reaction score
120
Web sitesi
www.flatcast.biz
PHP Versiyonu
PHP v5.3.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Aynen Hocam bu sekilde sonradakı gibi olsun istiyorum

Hemen deniyorum

Hocam emeklerinize sağlık cok tesekkürler :)

Moderatörün son düzenlenenleri: