• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

XF 1.X Uyumlu XenForo Dil Dosyası Yükleme XenForo Türkçe Dil Dosyası Yükleme

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Katılım
9 Şub 2016
Mesajlar
645
Reaction score
831
Puanları
93
Konum
Tekirdağ
Web sitesi
www.xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
XenForo Dil Dosyası Yükleme XenForo Türkçe Dil Dosyası Yükleme:
Sevgili dostlar, bu anlatım daha öncesinde Videolu olarak anlatıldı fakat hem forumumuzda çeşit olsun hemde video'dan anlamayıp veya görüntülü anlatımdan anlamayan arkadaşlar/dostlar için görüntülü anlatımınıda anlatacağım. Biliyorsunuz ki XenForo yeni bir forum sistemi bu yüzden dolayı XenForo'ya dair internette pek fazla makale içeriği bulunmamaktadır. Bu sorunu sizler için gece gündüz araştırıp gerçekliliğini ve kesin çözümlülüğünü tespit edip sizlere sunacağım.
Neyse konumuza dönelim sevgili dostlarım ilk önce admin panelimize giriyoruz şu köşede sağ da solda yazan '' yönetici '' veya '' admin panel '' olarak yazan yer varya oraya tıklayacaksın işte.


2016-06-09_02-53-08.png 2016-06-09_02-55-47.png 2016-06-09_02-56-32.png
 
Üst