• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

XenForo Eklentilerini Türkçe Dili Yapma Görüntülü Anlatımı

DieseL

BıçKıN Admin
Yönetici
Yönetim Ekibi
Katılım
9 Şub 2016
Mesajlar
645
Reaction score
826
Puanları
93
Konum
Tekirdağ
Web sitesi
www.xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
XenForo Eklentilerini Türkçe Dili Yapma Nedir ? Ne İşe Yarar ?
Sevgili dostlar, bir çok destek forumunun eklentilerin türkçe dil yama hizmeti sağlamadığını biliyorsunuz fakat biz sizlerin daha iyi hizmet alması adına türkçe dil desteği sunmaktayız fakat, her insanın olduğu gibi iş hayatı ve özel hayatı bulunmaktadır. Bunlarında etkisiyle dil dosyası paylaşımlarımıza pek fazla zaman ayıramıyoruz. Ayırıp'ta gecikmeli paylaştıklarımız da oluyor bu yüzden dolayı sizlere İngilizce olan eklentinin türkçe'ye çevirilmesini anlatacağım.

XenForo Eklentilerini Türkçe Dili Yapma Nasıl Yapılır ?

Admin Kontrol Paneli > Diller

1.pngAdmin Kontrol Paneli > Diller > Cümlelerde Ara > Yazı İçeriği

2.png  • Yazı içeriği alanına ingilizce yazıyı veya değiştirmek istediğiniz cümleyi yazın ardından Cümlelerde Ara'ya tıklayın. Karşınıza çıkan sonuçlardan kelime hangi tabloda bulunuyorsa orayı seçin. Ve Cümle Parçası'na türkçesini yazınız.
 
Üst