• Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizden yararlanmak için buradan kayıt olunuz.
  • Değerli üyelerimiz, Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir eklenti desteği ile kişisel sebeplerden ötürü ilgilenemiyorum. Üyelerimizi mağdur etmemek açısından burada sergilenen eklentilerimizi Xenforo.gen.tr üzerinde satışa sunma kararı aldık. Mevcut eklentilere ait kritik problem ve geliştirmeler ile ilgili belirli aralıklarla Xenforo.gen.tr üzerinden destek verilecektir.

Çözüldü XenForo hakkında desteğe ihtiyacım var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ImHai

Lisanslı Üye
Reaction score
2
Web sitesi
www.mc-tr.com
PHP Versiyonu
PHP v5.6.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Forum sayfanız hayırlı olsun. Tanışmak & kayıt olmak geç nasip oldu. Forum altyapinizda gayet özenli ve detayli yapilandirilmalar oldugunu soyleyebilirim. Umarim ugrasinizin karsiligini alirsiniz
Forum yazılımımla ilgili çözümleyemediğim bozulmalar oluşmaya başladı. Bu konuda detaylı desteğe ihtiyacım bulunmakta.
Yardım etmek isteyen site yetkili veya site üyesi arkadaşlarımız
Skype : yusufkemalmarmara@outlook.com iletisim adresini ekleyerek veya forum içerisinde iletişim yoluyla ulaşabilirsiniz

OsmanT

Kayıtlı Üye
Reaction score
192
Web sitesi
www.islambeka.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Forum sayfanız hayırlı olsun. Tanışmak & kayıt olmak geç nasip oldu. Forum altyapinizda gayet özenli ve detayli yapilandirilmalar oldugunu soyleyebilirim. Umarim ugrasinizin karsiligini alirsiniz
Forum yazılımımla ilgili çözümleyemediğim bozulmalar oluşmaya başladı. Bu konuda detaylı desteğe ihtiyacım bulunmakta.
Yardım etmek isteyen site yetkili veya site üyesi arkadaşlarımız
Skype : yusufkemalmarmara@outlook.com iletisim adresini ekleyerek veya forum içerisinde iletişim yoluyla ulaşabilirsiniz
konu olarak açarsan senin ve bizim açımızdan daha iyi olur.

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,036
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Teşekkürler,sitemizde hoşgeldin kardeşim.Üyelerimize yardımcı olmak adına her türlü fedakarlığı göstermeye gayret ediyoruz.
Osman hocamın dediği gibi konu olarak açmanız halinde hem problemin daha hızlı çözülmesi için hemde benzer sorunları yaşayan arkadaşlarımız için daha iyi olacaktır.
Eğer genelin dışında sorunlar ise teknik olarak destek veririz.

vurucu

Kayıtlı Üye
Reaction score
24
Web sitesi
www.pembebere.com
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
@apocalypse @OsmanT hocm bu konuyla alakasiz ama mybbden geciste linkler sorunlu eski link yapisinda olan ve google aramasinda cikan komularimi yeni link yapisina yonlerdirmenin bir kodu varmidir ben neti alt ust ettim bulamadim maalesef..

OsmanT

Kayıtlı Üye
Reaction score
192
Web sitesi
www.islambeka.com
PHP Versiyonu
PHP v7.1.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
@apocalypse @OsmanT hocm bu konuyla alakasiz ama mybbden geciste linkler sorunlu eski link yapisinda olan ve google aramasinda cikan komularimi yeni link yapisina yonlerdirmenin bir kodu varmidir ben neti alt ust ettim bulamadim maalesef..
FTP bilgin
Ve Google'da olan bir kaç link adresini pm at

vurucu

Kayıtlı Üye
Reaction score
24
Web sitesi
www.pembebere.com
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
Suan pc basinda degilim hocam mobilim. Ve sifreeler pc de kayitli. Google linki ise sorun degil webmaster de 500 e yakin hatalin link olarak gostermis google sagolsun..

Yarin aksam musait olabilirseniz harika olur.

apocalypse

Yönetici
Yönetim Ekibi
Reaction score
1,036
Web sitesi
xenforo.web.tr
PHP Versiyonu
PHP v7.0.x
XenForo Versiyonu
XF 1.5.x
link kurallarını kendiniz yazacaksınız,eğer sitenize özel ise.
Birde yönlendirme yapılacak linklerin içinde anahtar id lazım. örn /konu-79.html/ gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...